Знімаємо скоч з вікон: як швидко та легко відмити скло від залишків клею

На початку повномасштабного вторгнення росії на територію України однією з безпекових порад фахівців була рекомендація заклеїти вікна скочем, щоб зменшити кількість потенційних осколків від ударної хвилі і таким чином захиститися від поранень. Багато українців скористалися цією порадою і комусь вона навіть врятувала здоров’я та життя.

Проте зараз, коли активні бойові дії точаться здебільшого на Донбасі, мешканців більш «тихих» регіонів спіткав побутовий виклик: як швидко та ефективно зняти скотч з вікон та позбавитися слідів від нього? ЦЕ EASY зібрав найефективніші поради.

Так чим довше клейка стрічка була на вікні, тим важче буде позбутися її «решток».

Намагайтеся знімати скотч максимально великими цільними смужками за напрямком вниз, зберігаючи гострий кут між склом та стрічкою. Це дозволить мінімізувати кількість клею на поверхні.

Звичайно найлегший та найпростіший шлях – купити професійний спрей у магазині будматеріалів. Проте ціни на такі очисники коливаються в районі 150−200 грн за баночку об’ємом 200−300 мл.

Якщо ви не готові витрачати такі кошти, можна скористатися народними методами.

Можна скористатися спиртовмісними засобами, горілкою, розчином спирту або нашатирним спиртом. Такі засоби не залишать на ваших вікнах навіть розводів.

Також гарно допомагають розчинники такі як ацетон, бензин, рідина для зняття лаку. Проте вони мають досить їдкий неприємний запах і краще після їх використання промити скло водою. При цьому будьте обережні при роботі з пластиковими вікнами або з вікнами, які мають матове напилення: рідина може пошкодити цей матеріал.

Впоратися зі слідами від клею на вікнах може і звичайна гумка, що стирає олівці. Проте, обираючи цей варіант, треба мати велике терпіння, адже прибирання займе чимало часу.

Ще один досить дієвий варіант – ефірна олія. Метод використання простий: протріть залишки клею, залиште на 10−15 хвилин та приберіть бруд сухою ганчіркою.

Досить несподіваний засіб, проте, за відгуками в мережі, ефективний засіб – зубна паста.На скляну поверхню із забрудненнями нанесіть щедрий шар пасти та залиште на 5−10 хвилин. Потім ретельно протріть сухою ганчіркою, змийте мильним розчином та витріть насухо паперовими серветками.

Related Post

Що поганого в пранні одягу при сорока градусах і вищеЩо поганого в пранні одягу при сорока градусах і вище

У кожної господині існує свій особливий звід правил щодо прання та методів очищення різних речей. Режими прання в пральній машині давно знайомі всім, проте чи дійсно ми все про них

Де повісити дзеркало. Поради за фен-шуєм, які дійсно працюють!Де повісити дзеркало. Поради за фен-шуєм, які дійсно працюють!

Не всі вірять у таку стародавню науку, як фен-шуй. В деяких країнах, наприклад таких як Сінгапур, жоден ремонт не обходиться без спеціального фахівця з фен-шую. А саме місто побудовано по

Як доглядати за фіалками влітку?Як доглядати за фіалками влітку?

Найлегше організувати літній догляд за фіалками в приватному будинку. Як правило, там прохолодніше. Для мешканців квартир відмінним виходом з положення буде придбання кондиціонера. Але часто квіти розміщуються в різних кімнатах,