10 цікавих фактів про алкоголь:

Більшість фруктів і деякі овочі містять в собі певну концентрацію спирту, хоча і вкрай невелику.

Згідно зі статистикою, кожну хвилину на нашій планеті в стані алкогольного сп’яніння перебувають близько 50 мільйонів чоловік – це 0,7% від всього населення Землі.

Найдорожча станом на початок 2017 року горілка – “Billionaire Vodka”. Вона проходить безліч стадій фільтрації, в тому числі через пісок з товчених діамантів, і продається в оброблених платиною і алмазами кришталевих пляшках вартістю $ 3,7 млн. Кожна.

Максимальна зареєстрована швидкість вилетіла з пляшки шампанського пробки становить 95 км / год.

Кожен житель Чехії випиває 151 л пива в рік. Ця країна утримує лідируючі позиції по даному показнику вже не перший рік і офіційно є “пивною столицею” світу.

Найміцніше пиво в світі називається “Snake Venom” і варить його шотландська компанія Brewmeister. Фортеця цього напою становить 67,5%!

Щорічно у всьому світі випивається більше 5 млрд. Літрів горілки – вона є найпопулярнішим алкогольним напоєм вже багато років поспіль.

Згідно із законодавством штату Огайо (США), рибалкам заборонено поїти рибу горілкою і будь-якими іншими спиртними напоями.

Науково доведено, що спортивні люди з хорошою мускулатурою п’яніють повільніше неспортивних. Пов’язано це з тим, що розвинені м’язові тканини активніше поглинають алкоголь на його шляху до мозку.

У медицині відоме таке вкрай рідкісне захворювання, як “автопівоваренний синдром”. У страждаючих їм людей порушений процес перетравлення вуглеводів, в результаті чого вони піддаються бродінню і утворюється алкоголь в крові в концентрації, достатній, щоб викликати стан легкого сп’яніння.

Related Post

До святкового столу я подаю фаршировану картоплю: всі просять рецептДо святкового столу я подаю фаршировану картоплю: всі просять рецепт

Смачна вечеря – рецепт щастя, здорового шлунка і здорової нервової системи. До речі, картопля – універсальний продукт, який можна готувати як в звичайні дні, так і у свята. Зараз, звичайно,

Як правильно обрати курячу грудкуЯк правильно обрати курячу грудку

Дивлячись на курячі грудки, на наших прилавках іноді просто неможливо уявити якого розміру була курка. Аж надто великі. Наскільки безпечний такий продукт, і як обрати все-таки кращий? На прилавках магазинів

Осінні супи: 4 рецепта зігріваючого обідуОсінні супи: 4 рецепта зігріваючого обіду

Тиква, гриби, картопля, цвітна капуста, морква і кукурудза – чудові дари осені, які гріх не використовувати в своєму повсякденному меню. Ці продукти дарують відчуття насичення. Так давайте ж приготуємо з