Як зробити смак домашньої кави бездоганним за допомогою лише одного інгредієнта

В домашніх умовах не завжди є можливість приготувати каву високої якості. Не той помел, жорстка вода чи сорт з яскравою гірчинкою або кислинкою – усе це впливає на смак та аромат напою.

Проте існує один секретний інгредієнт, який здатний значно покращити смакові якості кави – сіль.

Вважається, що спочатку такий напій подавали в деяких африканських країнах, оскільки вода була незадовільної якості, а звичайна сіль здатна надати дезінфікуючий ефект, а також нейтралізувати жорсткість рідини.

Згодом кава з сіллю полюбилася і гурманам, оскільки такий напій має більш виражений та м’який смак. Спеція, яка є в кожному домі, пом’якшує воду та прибирає кавову гіркоту. Також сіль збалансує кислинку, що теж дуже важливо.

Крім того, в харчовій солі є іони натрію, які посилюють аромат, тому запах такої кави виходить просто дивовижний.

Для поєднання з кавою підходить не йодована харчова сіль середнього помелу, для досягнення потрібного ефекту потрібна одна дрібка (або на кінчику ножа) на 150-200 мл води.

Кількість дрібної (екстра) і великої кристалічної солі складно точно розрахувати, тому є ризик додати занадто мало, що не дасть ефекту, або занадто багато – кава стане з солоним присмаком.

І на останок, щоб урізноманітнити смак напою, можна проекспериментувати із французькою квітковою чи рожевою сіллю.

Related Post

Розіграємо пристрасть: кращі продукти-афродізіакиРозіграємо пристрасть: кращі продукти-афродізіаки

Афродизіак – це продукт, напій або аромат, здатний зробити чоловіка пристрасним і романтичним, а жінку – ніжною і бажаною. У будь-якій культурі в усі часи ці продукти займали особливе місце.

Салат олів’є з ковбасою: покроковий рецептСалат олів’є з ковбасою: покроковий рецепт

Саме олів’є готували багато поколінь, прагнучи урізноманітнити новорічне меню в часи, коли за м’ясом потрібно було відстояти чергу, а про ракові шийки можна було лише мріяти. Розповідаємо як приготувати бюджетний,

Як заготовити зелень, щоб зберегти її смак та ароматЯк заготовити зелень, щоб зберегти її смак та аромат

Зараз час соковитої, ароматної зелені, яка зарядить наш організм вітамінами та іншими корисними речовинами. Проте користь від такої зеленої приправи хочеться отримувати й узимку. ЦЕ EASY розповість, як заготовити зелень,