21 червня День медика. Ідеї подарунків

Привітайте замовників, партнерів, колег, пов’язаних з медициною, з цим професійним святом!

День медичного працівника – найважливе свято для всіх! Здоров’я – найголовніше, що у нас є, а берегти і відновлювати його нам допомагають працівники сфери охорони здоров’я, яких неодмінно треба привітати в цей день і обдарувати смачними і корисними тематичними сувенірами, які ми підготували спеціально для такого випадку.

Подбайте про здоров’я не тільки медиків, а й усіх дорогих вам людей – почастуєте їх їстівними сувенірами, наповненими користю!

Ми пропонуємо багато порад корисної смакоти, за допомогою якої ви зможете порадувати колег, партнерів або клієнтів – співробітників медичної галузі – і підтримати їх здоров’я:

Еко- набори
Оригінальні набори, наповнені смаколиками, які підтримають імунітет, зміцнять здоров’я, підвищать настрій і зарядять життєвою енергією.
Варення і конфітюр з ягід, мед, продукти на основі кедрових горішків, іван-чай в різних варіаціях, упаковані в оригінальні брендовані скриньки і скриньки з дерева, стануть приємним і незабутнім корпоративним подарунком.

Шоколадні фігури 
Фігури з шоколаду, які виглядають як справжні інструменти. Стовідсотково  гарний варіант для смачного і ефектного привітання медичних працівників.

Ділове життя повне стресів, за кожним кутом нас чекають неприємності, конкуренція не дає розслабитися. Щоб справлятися з поставленими завданнями і не підірвати своє здоров’я, необхідна підзарядка. Солодка допомога – ось що допоможе вам і вашій компанії завжди бути в тонусі!

Пряникові подарунки
Кава-брейк або перерва на чай – один з найприємніших моментів буднів не тільки офісних, але і медичних працівників. Особливо радує чайна пауза з тематично оформленими пряниками – красивими, смачними, ароматними, виготовленими за традиційними рецептами з натуральних інгредієнтів. Пряники вручну розписуються професійними художниками, поверхня сувеніра може бути прикрашена будь-яким малюнком за бажанням клієнта, в тому числі.

Освіжаючі драже в баночках
Ще один варіант м’ятні драже в подарунок медичним працівникам – це цукерки-таблетки в пластикових баночках, які точно піднімуть настрій.

You cannot copy content of this page