3 звичних речі, які можуть бути небезпечні, а ми навіть не підозрюємо

Деякі звичні речі, які здаються нам цілком нешкідливими, можуть становити небезпеку для здоров’я людини і навіть ії життя. Наприклад, практично ніхто не здогадується, що навіть звичайна картопля може погубити нас.
недавно натрапили на фотографію картоплини, яка дуже довго пролежала під кухонним столом і перетворилася на щось інопланетне.

Один з коментаторів застеріг автора знімка, що гнила бульба може бути вкрай небезпечною. Ми вирішили перевірити цей факт і з’ясували, що це дійсно так. А ще дізналися, що нас можуть позбавити життя та інші неочевидні предмети, такі як торгові автомати.

Картопля
Багато людей, особливо що живуть в сільській місцевості або в приватних будинках міської межі, заготовляють на зиму картоплю, причому цілими мішками і ящиками. Як правило, овочі зберігаються в погано провітрюваному підвалі або коморі. І іноді так трапляється, що бульби починають гнити (такий сорт попався або вчасно не з’їли). Так ось, якщо в приміщенні відсутня вентиляція, то гази, що виділяються зіпсованою картоплею, можуть привести до смерті.
Тільки в Україні зафіксовано кілька випадків, коли люди спускалися в підвал, щоб перебрати запаси або викинути, втрачали там свідомість і врешті-решт гинули.

Справа в тому, що при гнитті цей самий споживаний в США овоч виділяє Меркаптани, вуглекислий газ і метан. Меркаптани мають різкий нудотний запах, для людини вони вкрай токсичні. До речі, саме цю газоподібну речовина в мізерних кількостях додають в природний газ для виявлення витоку по запаху.

Ще більш небезпечний для людини вуглекислий газ, який накопичується внизу, адже він не має запаху і кольору. У сукупності ці виділені картоплею речовини як раз і можуть відняти життя людини, що спустився в підвал, який довгий час був замкнений.

Спрей для тіла
Цим косметичним засобом користуються мільйони людей у ​​всьому світі, але мало хто замислюється про те, що його неправильне застосування небезпечно для здоров’я і навіть життя.

Так, в 1998 році 16-річний хлопець на ім’я Джонатан Кейпвелл з Великобританії загинув через те, що занадто багато користувався дезодорантами. Підліток переживав, що сильно потіє, і часто кропив тіло спреями. Найчастіше він робив це в маленькій ванній за закритими дверима або в спальні. І одного разу Джонатан помер від серцевого нападу прямо в своїй кімнаті.
Судмедексперти заявили, що в крові юнака було виявлено бутану і пропану в 10 разів більше норми. Нагадаємо, ці гази входять до складу спреїв як пропелленти. І, судячи з усього, вони довгий час накопичувалися в тілі хлопчика.

Торговий автомат
Те, що ви зараз прочитаєте, може здатися несерйозним. Виявляється, торговельні автомати щорічно вбивають більше людей, ніж акули. Наприклад, за даними Комісії з безпеки споживчих товарів США, в період з 1978 по 1995 рік було зафіксовано 37 смертельних випадків, пов’язаних з вендинговими пристроями. В середньому це становить 2,18 смерті в рік. А з 1994 по 2004 рік в США було зареєстровано всього 6 нападів акул, що призвели до летального результату, що в середньому становить 0,6 смерті в рік. Таким чином, торгові автомати дійсно більш смертоносні, ніж акули.

Ось вам свіжа статистика, ще сумніше. У період з 2002 по 2015 рік щорічно від взаємодії з торговим автоматом 1 730 осіб отримували травми, 4 з них виявлялися смертельними. Нагадаємо, це в рік!
Постраждати можна, якщо вендінговий автомат розгойдувати, стукати по ньому, пхати в отвори кінцівки. 400-кілограмовий апарат може перевернутися прямо на людину, не залишивши шансів на життя. Так сталося з канадським студентом Кевіном, який дуже наполегливо хотів дістати кока-колу з отвору.
До речі, найбільш поширена травма, отримана при контакті з торговим автоматом, – травма голови (20% з усіх випадків).

Related Post

Чому не можна чистити вуха ватяними паличкамиЧому не можна чистити вуха ватяними паличками

Звична гігієнічна процедура насправді може бути дуже небезпечна! Ви здивуєтеся, коли дізнаєтеся, що вушну сірку взагалі-то прибирати не можна. А в разі її накопичення варто звернутися до лікаря, щоб він

Гірка правда про молоко – чому воно перестало прокисати?Гірка правда про молоко – чому воно перестало прокисати?

Далеко не все молоко на полицях магазинів натуральне. Закони природи порушені: молоко більше не скисає. Найчастіше, постоявши зайвого часу, молоко стає гірким. З улюбленого продукту вже не зробиш домашній кисляк.

8 звичок, які прискорюють процес старіння8 звичок, які прискорюють процес старіння

Для організму людини процес старіння є природнім. Але Ви точно помічали, що деякі люди зберігають молодість і активність довше. Це часто пов’язано з нашими щоденними звичками. Щоб процес старіння був

facebook