7 ознак того що у вас діабет, і ви навіть не знаєте про це

1. Ваші порізи і подряпини заживають повільніше
Дослідники прийшли до висновку, що надлишок цукру в організмі перешкоджає ефективному функціонуванню природного імунного механізму організму. Вважається, що цукор робить кров гущою, що робить імунні клітини нездатними переміщатися до місць інфекції.

2. Неприємний запах з рота
За словами співавтора дослідження Гаса Хенкока, для оцінки рівня кетона в крові можна використовувати ацетон вимірювання при диханні. Чим вище рівень кетона, тим вище рівень цукру в крові, і тим більша ймовірність отримати цей розлад.

3. Часте зневоднення
Це реакція організму на втрату занадто великої кількості води, коли ви п’єте. Недостатньо випити тільки один раз, коли відчуваєте спрагу. Зверніться до лікаря, щоб переконатися, що це нормальна реакція.

4. Ваш слух погіршується
Більшість людей можуть втрачати слух при вушній інфекції або просто через свій вік. На думку дослідників, це може бути ознакою того, що кровоносні судини і нерви в вусі все більше і більше страждають від підвищеного рівня цукру в крові.

5. Аномальне часте сечевипускання
Той у кого надлишок цукру в крові може подумати, що це ознака того, що він п’є багато води. Дійсно, надлишок цукру викликає травми кишечника і інфекції мочeвивoдящіх шляхів, які можуть викликати часте сечовипускання.

6. Ваш зір здається розмитим
Це стан, який змінює рівень рідини в організмі, особливо в очах. Рідина в очах викликає розмитість предметів і навколишнього середовища.

7. Незрозуміле збільшення ваги
Оскільки в крові занадто багато глюкози, організм намагається позбутися від зайвого цукру, перетворюючи його в накопичення жиру.

Related Post

Названі наслідки надмірного миття рукНазвані наслідки надмірного миття рук

Надмірна гігієна тіла на тлі пандемії коронавіруса може нашкодити здоров’ю. Про це повідомляється в звіті фахівців Центрів по контролю і профілактиці захворювань США (CDC), опублікованому на сайті організації. Фахівці звернули

3 можливості не захворіти COVID-193 можливості не захворіти COVID-19

Імунологи розповіли про три можливості не захворіти COVID-19. До них відносяться як сильний вроджений імунітет, так і перехресний імунітет, отриманий в результаті зараження іншими, сезонними коронавірусами. В якості третьої можливості

Що трапиться, якщо мити ноги на ніч у холодній водіЩо трапиться, якщо мити ноги на ніч у холодній воді

Існує маса секретів, які допомагають зробити сон міцним і поліпшити здоров’я. Цей спосіб підійде тим, хто страждає від варикозного розширення вен і набряклості ніг. Міцний сон і розслаблення Вважається, що