7 ознак того що у вас діабет, і ви навіть не знаєте про це

1. Ваші порізи і подряпини заживають повільніше
Дослідники прийшли до висновку, що надлишок цукру в організмі перешкоджає ефективному функціонуванню природного імунного механізму організму. Вважається, що цукор робить кров гущою, що робить імунні клітини нездатними переміщатися до місць інфекції.

2. Неприємний запах з рота
За словами співавтора дослідження Гаса Хенкока, для оцінки рівня кетона в крові можна використовувати ацетон вимірювання при диханні. Чим вище рівень кетона, тим вище рівень цукру в крові, і тим більша ймовірність отримати цей розлад.

3. Часте зневоднення
Це реакція організму на втрату занадто великої кількості води, коли ви п’єте. Недостатньо випити тільки один раз, коли відчуваєте спрагу. Зверніться до лікаря, щоб переконатися, що це нормальна реакція.

4. Ваш слух погіршується
Більшість людей можуть втрачати слух при вушній інфекції або просто через свій вік. На думку дослідників, це може бути ознакою того, що кровоносні судини і нерви в вусі все більше і більше страждають від підвищеного рівня цукру в крові.

5. Аномальне часте сечевипускання
Той у кого надлишок цукру в крові може подумати, що це ознака того, що він п’є багато води. Дійсно, надлишок цукру викликає травми кишечника і інфекції мочeвивoдящіх шляхів, які можуть викликати часте сечовипускання.

6. Ваш зір здається розмитим
Це стан, який змінює рівень рідини в організмі, особливо в очах. Рідина в очах викликає розмитість предметів і навколишнього середовища.

7. Незрозуміле збільшення ваги
Оскільки в крові занадто багато глюкози, організм намагається позбутися від зайвого цукру, перетворюючи його в накопичення жиру.

Related Post

Як можна обдурити почуття голодуЯк можна обдурити почуття голоду

Причин підвищення апетиту може бути багато – від фізіологічних до психологічних. Стрес, втома, неприємності і навіть погана погода можуть викликати почуття голоду. І, звичайно, для того, щоб тримати себе в

Кількість хворих коронавірусом зросла у всіх областях УкраїниКількість хворих коронавірусом зросла у всіх областях України

У більшості областей, крім Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, а також Києва, кількість одужавших з початку пандемії перевищує кількість хворих на туберкульоз в даний час. Кількість хворих на туберкульоз перевищує п’ять тисяч

facebook