Чому горіхи не варто купувати на ринках?

У горіхів не повинно бути слідів цвілі, гіркого запаху або смаку

За словами лікарів, деякі горіхи можуть містити цвілеві гриби афлатоксини.

Афлатоксини небезпечні своїми канцерогенними властивостями. Виробники зобов’язані проводити дослідження сировини на вміст афлатоксинов і їх джерела, тому краще купувати горіхи і сухофрукти не на ринку, а в магазині, в промисловій упаковці.

Фахівці в свою чергу нагадують, що при покупці горіхів продавці повинні на першу вимогу показати документи, що підтверджують якість і безпеку продуктів.

Звертайте увагу на терміни придатності горіхів – зазвичай вони не перевищують півроку. Краще брати горіхи в промисловій упаковці, так як, купуючи на вагу, часто можна придбати неякісний продукт.

Горіхи не повинні мати прогірклий запах або смак, сліди цвілі або псування як на самих ядрах, так і на шкаралупі. Шкаралупа не повинна мати будь-яких тріщин, дірочок, відколів. Якщо вам необхідно купити очищені горіхи, беріть об’ємні, що видають хрест ядра.

Крім того, фахівці радять зберігати горіхи в прохолодному, темному і сухому місці, тому що висока вологість і тепло стануть ідеальними умовами для розмноження цвілі.

You cannot copy content of this page