fbpx

Чому горіхи не варто купувати на ринках?

У горіхів не повинно бути слідів цвілі, гіркого запаху або смаку

За словами лікарів, деякі горіхи можуть містити цвілеві гриби афлатоксини.

Афлатоксини небезпечні своїми канцерогенними властивостями. Виробники зобов’язані проводити дослідження сировини на вміст афлатоксинов і їх джерела, тому краще купувати горіхи і сухофрукти не на ринку, а в магазині, в промисловій упаковці.

Фахівці в свою чергу нагадують, що при покупці горіхів продавці повинні на першу вимогу показати документи, що підтверджують якість і безпеку продуктів.

Звертайте увагу на терміни придатності горіхів – зазвичай вони не перевищують півроку. Краще брати горіхи в промисловій упаковці, так як, купуючи на вагу, часто можна придбати неякісний продукт.

Горіхи не повинні мати прогірклий запах або смак, сліди цвілі або псування як на самих ядрах, так і на шкаралупі. Шкаралупа не повинна мати будь-яких тріщин, дірочок, відколів. Якщо вам необхідно купити очищені горіхи, беріть об’ємні, що видають хрест ядра.

Крім того, фахівці радять зберігати горіхи в прохолодному, темному і сухому місці, тому що висока вологість і тепло стануть ідеальними умовами для розмноження цвілі.

Related Post

Що заборонено гріти в мікрохвильовці: 7 правилЩо заборонено гріти в мікрохвильовці: 7 правил

Що заборонено гріти в мікрохвильовці: 7 правил Мікрохвильовки є сьогодні майже в кожному будинку, адже це зручний і швидкий спосіб розігріти або розморозити їжу. Але є ряд правил, яких потрібно

Як мене узбеки навчили готувати свою страву в духовці. Басма в духовціЯк мене узбеки навчили готувати свою страву в духовці. Басма в духовці

Сьогодні готую узбецьку басму в духовці. Буду все запікати в глиняному горщику, часто так роблю, коли багато свіжих овочів! Все пропарюється і виходить ефект української печі. Ну дуже смачно! Рецепт:

facebook