Перейти до вмісту

Чому не можна фотографувати сплячих людей?

Основна суть забобону полягає в тому, що фото людини здатні зберігати в собі енергетику. Під час сну вона є слабкою і вразливою. Тому при попаданні такого знімка в руки досвідченого екстрасенса людина, щозображена на фотографії, ризикує стати жертвою чорної магії і серйозно захворіти, навіть померти.

Наші предки були переконані, що під час сну людське тіло позбавлене будь-якого захисту, тому схильне атакам з боку злих сил. Саме з цієї причини сплячого не можна не тільки фотографувати, але і малювати.

Адже такі дії забирають у силу і провокують виникнення серйозних патологій. Звичайно ж, це містичні причини утриматися від зйомки на камеру сплячих людей.

Є також моральна й етична сторона питання. По-перше, яскравий спалах і клацання затвора, може просто-напросто привести сплячого до переляку і нервового зриву.

По-друге, спляча людина не контролює своє тіло і може вийти на фото не дуже красиво.

Поширені прикмети

– Під час перебування в обіймах Морфея послаблюється енергетичне поле. Тому вплинути ззовні можна досить просто. Як дитина, стає безпорадною і ризикує отримати проблеми з психікою і нервами.

– Ще одна прикмета свідчить, що знімок сплячого може стати причиною розладу в особистому житті. Є ймовірність, що між коханими людьми спалахне сварка, і трапиться розставання без причини.

– Часто обмовляється повір’я, пов’язане з тим, що сфотографована спляча людина буде нещасною.

– Якщо зробити фото хворого сплячого, це може спровокувати погіршення ситуації і уповільнення процесу одужання.

– Очі вважаються дзеркалом душі, здатними відображати негативну енергетику. Тому людина, якою запам’ятали з закритими очима, позбавляється цього захисту і може стати жертвою негативної енергетики. Через таке специфічне фото можна позбавити людину життєвих сил і бадьорості.