Чому не можна ходити в туалет вночі?

Абсолютна більшість людей щоночі здійснює вимушений підйом в туалет.
Деякі вважають цей факт незручністю, який заважає сну, інші ставляться спокійно, треті і зовсім не замислюються над цією життєвою дрібницею. І лише небагато знають, чому не можна ходити в туалет вночі.

Чому не можна ходити в туалет по ночах: ​​думка вчених

Переривати свій сон походами в туалет по ночах не тільки не зручно, але ще й небезпечно для здоров’я. Вчені зайнялися цим питанням, і з’ясувалося багато цікавого.

Відновити свої сили можна тільки глибоким і безперервним сном. Варто його порушити і на ранок можна очікувати стан втоми, розбитості і дратівливості. Навіть разове вставання може порушити сон, адже деякі люди встають по 2, 3 і більше разів. Про повноцінний сон в такому випадку не може бути й мови. Якщо така ситуація повторюється з ночі в ніч, то наслідками можуть бути депресія, підвищення ваги, розвиток діабету і хвороб серця.

Особливо часто вночі в туалет встають люди в віці. При цьому порушення сечовипускання вони вважають справою цілком звичайною, «вікової» проблемою. Тим самим ігнорується той факт, що ендокринні порушення, метаболічні, депресивні стани можуть бути наслідком порушення роботи нирок.

Вночі в організмі відбувається уповільнення всіх процесів. Знижується частота серцебиття і дихання. Якщо людина прокидається, але з ліжка не встає,  серце б’ється з частотою 60 ударів в хвилину. Варто просто сісти, частота збільшується на 5-10 ударів. Якщо людина почне виконувати якісь дії, серце почне битися ще частіше. Організм думає, що пора починати не спати. Тому, коли Ви повертаєтеся у ліжко, не вдається швидко заснути. Для того, щоб знову повернутися в несвідомий стан, потрібно, щоб частота серцевих скорочень знову впала до 60. Спробуйте розслабити очі та спокійніше дихати.

Прикмети і забобони проти нічних візитів до вбиральні і народні прикмети.

Так, вважається, що змиваючи за собою воду, можна «змити» удачу, багатство, любов і здоров’я. А ось днем ​​така маніпуляція цілком безпечна. Чому? Відповідь проста: ніч – час, коли панують недобрі сили. Багато хто з нас має дитячий страх темряви. У багатьох цей страх залишається і в дорослому житті. Тому ходьба по темній квартирі або будинку змушує остаточно прокинутися, що потім призведе до труднощів при засипанні.

А народні повір’я свідчать, що вночі злі сили чекають вашого пробудження, щоб підмінити вас на вашого злобного двійника з темного світу.

Як уникнути нічних походів в туалет?

Щоб не переривати свій сон, важливо дотримуватися питного режиму. Випивати не менше 2 літри чистої води, але тільки не перед сном. За пару годин перед укладанням в ліжко краще взагалі утриматися від пиття. Також не варто вечеряти рідкими першими стравами, їсти соковиті фрукти і овочі. Копчені, солоні продукти краще їсти в першій половині дня, щоб не мучитися постійною жагою ближче до вечора. Тим більше не варто пити рідину вночі. Такий нешкідливий факт, як нічний візит в туалет, може послужити приводом для візиту до лікаря. Якщо Ваші вставання носять систематичний характер, заважають вам активно жити і нормально працювати, пора зайнятися своїм здоров’ям, не чекаючи більш серйозних проблем.

You cannot copy content of this page