Чому треба їсти буряк якнайчастіше

Вчені виявили надзвичайні цілющі властивості буряка.

Виявляється, він здатний запобігати деякі проблеми зі здоров’ям, зменшувати кількість шкідливих речовин і множити – корисні.

На думку вчених, регулярне вживання в їжу буряка знижує ризик появи запалень, запобігає гіпертонію і накопичення шкідливого холестерину в крові. Але найдивніше відкриття – буряк може запобігати виникненню і зростання ракових клітин в організмі людини.

Буряк багатий необхідними поживними речовинами і органічними рослинними з’єднаннями, здатними підтримувати оптимальне здоров’я і захищати від різних хвороб.

Завдяки чому ж буряк є чи не головним “Суперфудом” планети?

Регулювати рівень кров’яного тиску допомагає буряковий сік, який містить багато органічних нітратів. При попаданні в кишечник вони трансформуються в оксид азоту. Завдяки йому кровоносні судини розширюються і тиск нормалізується.

Боротися із запаленням допомагають беталаіни. Це рослинні хімічні речовини, які є найсильнішими антиоксидантами. Вони ефективно борються з вільними радикалами, які можуть викликати запалення і пошкодження клітин. До речі, оксид азоту також допомагає контролювати запалення.

Related Post

Мафіни з сиром на сніданок: рецептМафіни з сиром на сніданок: рецепт

Найкращий ранковий аромат – це аромат свіжозвареної кави та свіжої випічки. Особливо, якщо йдеться про мафіни з сиром. Після такого сніданку доречним є вираз — «день задався з самого ранку».

Чому персики «хлопчики» солодші інших і як їх вибратиЧому персики «хлопчики» солодші інших і як їх вибрати

Щороку з нетерпінням чекаю літо, щоб вдосталь насолодитися сезонними овочами та фруктами. Закуповую завжди у однієї і тієї ж жінки на ринку. Обожнюю тітку Валю, бо вона не тільки радує

Домашня нутелла, рецепт. Як приготувати нутеллу вдома!Домашня нутелла, рецепт. Як приготувати нутеллу вдома!

Ви можете приготувати смачну домашню і корисну Nutella, щоб повною мірою скористатися всіма її перевагами. А також уникнути вживання певних добавок, які мають комерційні продукти і які можуть бути шкідливими.