Чому треба їсти буряк якнайчастіше

Вчені виявили надзвичайні цілющі властивості буряка.

Виявляється, він здатний запобігати деякі проблеми зі здоров’ям, зменшувати кількість шкідливих речовин і множити – корисні.

На думку вчених, регулярне вживання в їжу буряка знижує ризик появи запалень, запобігає гіпертонію і накопичення шкідливого холестерину в крові. Але найдивніше відкриття – буряк може запобігати виникненню і зростання ракових клітин в організмі людини.

Буряк багатий необхідними поживними речовинами і органічними рослинними з’єднаннями, здатними підтримувати оптимальне здоров’я і захищати від різних хвороб.

Завдяки чому ж буряк є чи не головним “Суперфудом” планети?

Регулювати рівень кров’яного тиску допомагає буряковий сік, який містить багато органічних нітратів. При попаданні в кишечник вони трансформуються в оксид азоту. Завдяки йому кровоносні судини розширюються і тиск нормалізується.

Боротися із запаленням допомагають беталаіни. Це рослинні хімічні речовини, які є найсильнішими антиоксидантами. Вони ефективно борються з вільними радикалами, які можуть викликати запалення і пошкодження клітин. До речі, оксид азоту також допомагає контролювати запалення.

Related Post

Чи небезпечні черв’яки в черешні і як від них позбавитися?Чи небезпечні черв’яки в черешні і як від них позбавитися?

З настанням літа починає встигати велика кількість фруктів. Так, черешня є найбільш ранньої кісточкової ягодою, дозрівання якої припадає вже на кінець червня. Однак більшість садівників скаржиться, що в плодах цього

Рахунок йде на хвилини. Як способи приготування яєць впливають на їх користьРахунок йде на хвилини. Як способи приготування яєць впливають на їх користь

Курячі яйця – природний унікум, що містить практично всі необхідні організму поживні речовини. Як впливає спосіб приготування на збереження цінності всього, що зберігається під яєчною шкаралупою, і в чому більше

facebook