Чому у спеку краще утриматись від вживання солодких газованих напоїв?

Багато хто з нас полюбляє у спекотний день випити пляшечку, а то й дві холодної газованої води, солодкої та з такими приємними бульбашками. Спочатку здається ніби ми втамували спрагу, але що же маємо насправді. Ось 5 фактів того, що відбувається насправді.

У літровій пляшці газованої води – 24 ложки цукру. Норма цукру для дорослої людини – 6 ложок, а це в чотири рази більше від рекомендованого. Ще треба відзначити, що інші продукти харчування теж містять велику кількість солодкого.

Вуглекислий газ. Приємні бульбашки, які щипають язик, в шлунку влаштовують справжню війну. Як підсумок: неприємні симптоми та хвороби шлунку.

Кислота, що міститься у газованій воді, вимиває кальцій. А кальцій для нашого організму, це один із головніших  життэвих показників. З часом у нашому організмі нової тканини утворюється все менше в порівнянні зі старою кістковою тканиною, саме тому у літніх людей більш ламкі кості.

Солодка вода не втамовує спрагу, а тільки посилює її. Рівень цукру в крові зашкалює. Це призводить до зайвої ваги.

Високий рівень цукру, який швидко засвоюється організмом може бути причиною швидкої втоми, нервозності та безсоння. Так,так, спочатку нам здається ніби енергії стає більше, але через деякий час ми маємо зовсім протилежний ефект.

Спробуйте пити більше звичайної або слабогазованої води. Дуже гарний варіант додати трохи лимону, лайму або імбиру. Також підійдуть ягоди та фрукти, такі як: полуниця, вишня або апельсин. Така вода буде із гарним тонізуючим ефектом. Спробуйте скористатися нашою порадою та самі побачите цілющий ефект для шкіри, кольору обличчя та загального самопочуття.

You cannot copy content of this page