Чи можна щось зробити, якщо купили більше за розміром взуття?

Ідеальний варіант, коли пара взуття купується трохи більше норми. В такому випадку не виникає ситуації, коли мисок приймає форму пальців і не буде загнутим вгору при пересуванні. Такий стан має безглузду картину, особливо, коли модель супроводжується подовженими носками. Головна умова для зручності взуття в тому, щоб пальці на ногах не впиралися в виріб. Навіть для моделей, що демонструють стильні вбрання на підмостках подіуму підбирається взуття, у якій показник розміру більше величини ноги. При такому варіанті взуття на ногах виглядає набагато вишуканіше і елегантніше, ніж туфлі маленького розміру.

Важливо! Якщо взуття не збігається з потрібним розміром, то можна спробувати знайти відповідний спосіб його застосування. Коли взуття призначене для дитини, то проблема дуже легко вирішується. Крім того, взуття для дітей не зовсім вигідно купувати на один сезон, оскільки діти швидко ростуть.

Безумовно кожний споживач орієнтується на розмір свого взуття. Однак багато хто вдається до послуг інтернет-магазинів і замовляють взуття по каталогам. При цьому не завжди приходить виріб відповідного розміру. Крім того, у кожної людини індивідуальна будова стопи. Така особливість може викликати розбіжність в розмірних показниках у деяких виробників взуття.

Важливо! Для шкіри на натуральній основі характерна властивість, при якій відбувається стягування саме по собі. У якісного шкіряного взуття присутній варіант “відпочинку”, коли по закінченню декількох днів або через тиждень матеріал туфельок повертається до початкового стану без стороннього втручання.

Якщо виріб в результаті тривалого носіння сильно розтягнувся, то можна скористатися кремом, який рясно наноситься на внутрішню сторону взуття або на задній ділянці взуття.

Щоб запобігти вільне ковзання ніг, особливо це стосується літніх босоніжок, всередину застосовують спеціальні засоби:

У зоні п’ят приклеюють м’які наклейки. Для поверхні стоп застосовують устілки і напівустілки, які можуть піднімати і фіксувати ноги. Якщо модель має відкритий носок, то потрібно підібрати колір і фактуру устілки, щоб не виникло порушення естетики і не псувався зовнішній вигляд. Обов’язково по периферії потрібно пришити або приклеїти додатковий варіант устілки.

Важливо! Застосування ортопедичних устілок дозволяє не тільки зменшити величину взуття, а й поліпшити стан стопи шляхом зняття з неї зайвого навантаження.

You cannot copy content of this page