Ці каші вмить зруйнують і кишечник, і кістки

Дієтологи розповіли, вживання яких каш необхідно максимально обмежити.

Нещодавно експерти повідомили про те, які каші можуть завдати шкоди здоров’ю людини.

Згідно з відомостями першоджерела, недавно дієтологи провели дослідження, і визначили які каші можуть послабити кістки і ускладнити роботу шлунково-кишкового тракту.

Виходячи з наявної інформації, фахівці вважають, що регулярне вживання відразу декількох видів каш згубно впливає на організм людини. А саме, таких каш як: вівсянка, манка і рис.

Вся справа в тому, що регулярне вживання вівсянки може з часом вимити значну кількість кальцію з організму. А надалі, у людей може початися захворювання під назвою остеопороз або просто регулярний дискомфорт в суглобах.

Це може статися через те, що в вівсянці присутня речовина під назвою фітин. До слова, саме така речовина перешкоджає засвоєнню кальцію організмом людини.

Далі в списку стоїть манка. Як стало відомо, в манній крупі мінералів і вітамінів міститься менше, ніж в інших крупах. Така крупа перешкоджає повноцінному засвоєнню заліза і вітаміну Д. А при регулярному вживанні може викликати і алергічні висипання.

Наступним у списку виявився рис. На думку фахівців, шліфований білий рис є шкідливим для здоров’я, а всі інші сорти є корисними.

Дієтологи запевняють, що шліфований рис втрачає фактично всі вітаміни, але при цьому залишається великий обсяг крохмалю. Також, шліфований рис загальмовує дію на моторику кишечника. Особливо сильно, така крупа робить негативний вплив на людей з ожирінням, а також людей, які страждають запорами.

Related Post

Що таке шовковиця і в чому її суперсила?Що таке шовковиця і в чому її суперсила?

Що потрібно знати про ягоді з корисним “внутрішнім світом”, яку чомусь обділяють увагою, віддаючи перевагу іншим сезонним продуктам. Шовковиця – це плід тутового дерева, чорно-червона або біла ягода “пухирчастої” форми,

8 правильних і швидких сніданків влітку8 правильних і швидких сніданків влітку

Сніданок – найважливіший прийом їжі протягом дня. Він дає нам сили і енергію, постачає необхідні поживні речовини. Протягом року у нас не так багато часу, щоб робити смачні сніданки перед

Вчені розповіли, з чим не можна їсти яйцяВчені розповіли, з чим не можна їсти яйця

Отримати нетравлення легко, якщо неправильно поєднувати деякі продукти. Наприклад, не можна вживати яйця одночасно з фруктами, тому що це може привести до неприємних симптомів з боку кишечника, аж до діареї,

facebook