Ці каші вмить зруйнують і кишечник, і кістки

Дієтологи розповіли, вживання яких каш необхідно максимально обмежити.

Нещодавно експерти повідомили про те, які каші можуть завдати шкоди здоров’ю людини.

Згідно з відомостями першоджерела, недавно дієтологи провели дослідження, і визначили які каші можуть послабити кістки і ускладнити роботу шлунково-кишкового тракту.

Виходячи з наявної інформації, фахівці вважають, що регулярне вживання відразу декількох видів каш згубно впливає на організм людини. А саме, таких каш як: вівсянка, манка і рис.

Вся справа в тому, що регулярне вживання вівсянки може з часом вимити значну кількість кальцію з організму. А надалі, у людей може початися захворювання під назвою остеопороз або просто регулярний дискомфорт в суглобах.

Це може статися через те, що в вівсянці присутня речовина під назвою фітин. До слова, саме така речовина перешкоджає засвоєнню кальцію організмом людини.

Далі в списку стоїть манка. Як стало відомо, в манній крупі мінералів і вітамінів міститься менше, ніж в інших крупах. Така крупа перешкоджає повноцінному засвоєнню заліза і вітаміну Д. А при регулярному вживанні може викликати і алергічні висипання.

Наступним у списку виявився рис. На думку фахівців, шліфований білий рис є шкідливим для здоров’я, а всі інші сорти є корисними.

Дієтологи запевняють, що шліфований рис втрачає фактично всі вітаміни, але при цьому залишається великий обсяг крохмалю. Також, шліфований рис загальмовує дію на моторику кишечника. Особливо сильно, така крупа робить негативний вплив на людей з ожирінням, а також людей, які страждають запорами.

Related Post

Що буде з організмом, якщо часто їсти гречкуЩо буде з організмом, якщо часто їсти гречку

Яких тільки чарівних властивостей не приписують цій крупі! Особливо її цінують ті, хто сидить на дієті, адже це чи не єдиний вуглевод, проти якого нічого не має навіть найсуворішого тренера

Все про справжню гордість України – сало!Все про справжню гордість України – сало!

– Сало є частиною багатьох національних кухонь, але в пострадянському просторі сало асоціюється саме з Україною і українцями. – Сало славиться в Україні з давніх часів. Чумаки цінували його за

Страва – бомба! Смачно до божевілля і без метушні. Фаршировані кабачкиСтрава – бомба! Смачно до божевілля і без метушні. Фаршировані кабачки

Інгредієнти два кабачка два томата 60 г грибів (свіжі білі) 15 г вершкового масла (Можна рослинного) 50г соусу 30 г твердих сортів сиру Перець, сіль на кінчику ножа Спосіб приготування