fbpx

Дієтолог розповів, кому ні в якому разі не можна пити кефір

Цей молочний напій корисний в першу чергу великою кількістю вітамінів. Наприклад, в одній склянці – 250 міліграмів кальцію, а це чверть від добової норми. Тому якщо випити літр кефіру за день, можна і отримати ударну дозу вітаміну за раз.

Ще в ньому є вітаміни групи А, С і В – якщо пити кефір постійно, волосся стане еластичнішим, а імунітет буде міцніше, з’явиться стресостійкість та енергія.

Однак і налягати на напій не варто, адже в ньому, крім вітамінів, містяться ще й алергени. Тому в першу чергу кефір протипоказаний алергікам.

Дозу напою для зовсім маленьких дітей теж варто обмежити – не більш 100 мілілітрів на день. Зовсім заборонити пити кефір потрібно людям з підвищеною кислотністю шлункового соку і тим, у кого є виразкові хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки.

А здоровим людям варто обмежити кефір до двох склянок на добу, інакше з’явиться печія.

Related Post

Гарбуз викликає в організмі незворотний процесГарбуз викликає в організмі незворотний процес

Гарбуз був відкрит кілька тисяч років тому, його спочатку стали вирощувати далеко в Мексиці, і майже відразу були виявлені корисні властивості цього продукту. З тих пір гарбуз не покидав рецепти

Зелений чай: 5 наукових фактів про користь і шкоду напоюЗелений чай: 5 наукових фактів про користь і шкоду напою

Чай – другий за популярністю напій у світі після води. Однак 80% продажів припадає на чорний чай, хоча корисні властивості зеленого вище. Розбираємося разом з експертом, в чому переваги напою,

facebook