Дієтологи розповіли про продукти,що руйнують мозок

Названі продукти, вживання яких в їжу гальмує розумову діяльність, а при постійній присутності в раціоні – чинять руйнівну дію на мозок.

За словами дієтологів, шкідливі для роботи мозку трансжири, які роблять клітинну мембрану жорсткою, заважаючи клітинам нормально функціонувати. Трансжири містяться в напівфабрикатах, маргарині, дешевих кондитерських виробах, майонезі та інших продуктах.

Також шкідливими є так звані швидкі вуглеводи, які призводять до появи зайвої ваги, руйнування судин і недостатнього надходження кисню в головний мозок. Вони містяться в цукрі, кондитерських і борошняних виробах, макаронах і хлібі.

Дієтологи застерегли від вживання солінь, включаючи солоні овочі, рибу і ковбасні вироби. Надлишок солі, за їх словами, ускладнює вільний рух крові, викликаючи гіпертонію і порушуючи харчування головного мозку.

Дієтологи також закликали українців уникати продуктів, що містять консерванти, ароматизатори та барвники, так як всі вони є джерелом токсинів для мозку, погіршуючи харчування його клітин. Особливо часто такі добавки зустрічаються в продуктах з тривалим терміном зберігання.

 

You cannot copy content of this page