Експерти назвали шкідливі продукти у спеку

Під час спекотної погоди деякі продукти не рекомендується їсти, оскільки вони можуть завдати шкоди здоров’ю.

У першу чергу влітку треба відмовитися від трансжирів, негативний ефект від яких особливо відчутний в спеку: прискорюється старіння організму, страждають стінки судин, порушується живлення серця і мозку, підвищується ризик серцево-судинних захворювань і утворення тромбів.

Такі жири містяться не тільки в фастфуді, чіпсах та попкорні, але і в кондитерських виробах, листковому тісті і випічці, напівфабрикатах промислового виробництва на зразок котлет і рибних паличок.

Другий шкідливий продукт – жирне м’ясо, шашлик, наваристий бульйон. Вони вимагають багато енергії для засвоєння, довго і важко перетравлюються, при цьому під час цього процесу буде виділятися додаткове тепло.

Експерти рекомендують відмовитися від смаженої картоплі, в скоринці якої можуть бути канцерогени, а також від солінь і маринадів. Останні затримують воду в організмі, погіршують метаболізм і здатні підвищувати тиск.

Молочне і вершкове морозиво виявилося не корисним в спеку через великий вміст цукру і жиру. Фруктовий лід містить багато цукру, барвників, підсилювачів смаку, ароматизаторів.

Бажаючим поласувати освіжаючим десертом дієтологи радять приготувати їх самостійно. Їх можна зробити з ягід і фруктів, збивши з водою або йогуртом. Такий смузі можна пити відразу або поставити в морозилку на кілька годин, і тоді вийде сорбет.

You cannot copy content of this page