Елементарний спосіб зберегти розум в старості знайшли вчені

Американські вчені знайшли простий спосіб зберегти розум в зрілому віці: за словами дослідників, досить просто знизити кількість вуглеводів в щоденному раціоні.

Вчені зробили дивне відкриття з приводу старіння
Цікаве дослідження привернуло увагу громадськості. В експерименті взяли участь люди у віці від 18 до 88 років. Випробовування пройшли сканування мозку за допомогою томографії, що призвело до цікавих результатів.

Як повідомило видання Medical Express, вчені з університету Стоуні-Брук знайшли спосіб зберегти розум в старості: виявилося, що досить просто знизити кількість споживаних вуглеводів.

Дослідники оцінили роботу мозку при двох дієтах – низьковуглеводній (кето-дієта) і стандартної. І якщо основним “паливом” звичайної дієти була глюкоза, то кето-дієта базувалася на кетонах – продуктах, що утворюються після розщеплення жирових запасів і виступаючих в якості альтернативи глюкози.

Виходячи з результатів дослідження, завдяки кетонам перші ознаки старіння мозкової активності проявилися тільки в 47 років, а максимально швидке старіння почалося лише в 60. Цікаво, що навіть у молоді кето-дієта активізувала роботу мозку.

You cannot copy content of this page