fbpx

Фахівці перерахували необхідні після коронавірусу вітаміни

Перехворілим COVID-19 українцям, у яких зберігається погане самопочуття, слід приймати вітамін D і вітаміни групи B.

Крім того, таким громадянам варто дотримуватися режиму праці та відпочинку і більше гуляти, порекомендували лікарі, що працюють в «червоній» зоні лікарні.

«Проблема виявилася більшою, ніж ми очікували»
Як компанії справляються з наслідками пандемії коронавирусу

Пастка для ковіда
Як в надзвичайних умовах лікарі і вчені шукають ліки від коронавирусу
Також радять дотримуватися всіх рекомендацій лікаря після виписки.

Зараз схеми лікування відпрацьовані, у багатьох випадках достатньо лікуватися вдома, дотримуючись режиму самоізоляції. Медики, бачили на прикладі сотень випадків: якщо людина адекватно лікується від COVID-19, ризик віддалених наслідків – мінімальний.

При цьому найважче COVID-19 переносять пацієнти з ожирінням, цукровим діабетом, серцево-судинними захворюваннями і психічними недугами.

Серйозну форму хвороба приймає і серед тих, хто своєчасно не звертається за медичною допомогою і займається самолікуванням, незалежно від віку пацієнта.

У зв’язку з цим лікарі закликають «не гадати на кавовій гущі», застуда чи у них або коронавірус, а відразу звертатися до фахівців.

Related Post

Оцінений ризик передачі коронавируса через продуктиОцінений ризик передачі коронавируса через продукти

Здорова людина може заразитися коронавірусом через продукти, якщо перед цим їх помацав носій COVID-19. «Якщо людина, яка інфікована, кахикнув собі в руку і передає нею пакет з їжею або саму

Що робити під час магнітних бурьЩо робити під час магнітних бурь

Коли синоптики попереджають про те, що очікуються магнітні бурі, багато хто з нас заздалегідь налаштовуються на погане самопочуття. І даремно! Згідно з медичними дослідженнями, по-справжньому метеозалежні всього 10% населення, решта

facebook