fbpx

Кількість хворих коронавірусом зросла у всіх областях України

У більшості областей, крім Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, а також Києва, кількість одужавших з початку пандемії перевищує кількість хворих на туберкульоз в даний час.

Кількість хворих на туберкульоз перевищує п’ять тисяч у Києві та Львівській областях, дві тисячі – в Івано-Франківській, Одеській і Закарпатській областях, тисячу – у Рівненській, Чернівецькій, Харківській, Київській, Тернопільській та Волинській областях, а менше 50 хворих – у Луганській, Полтавській та Херсонській областях.

Всього за весь час пандемії в Україні захворіло 72 168 осіб, з них 39 543 одужали, летальних випадків – 1725.

Нагадаємо, уряд продовжив карантин до кінця літа. Підхід до пом’якшення або посилення карантину залишився адаптивним, але принцип розподілу регіонів для посилення карантинних заходів змінили.

Країну поділили на чотири зони за рівнем небезпеки поширення коронавирусу.

Related Post

Вчені назвали напій, який допоможе захистити легеніВчені назвали напій, який допоможе захистити легені

Дослідження вчених показали, що куркума здатна оберігати легені від цілого ряду важких захворювань. Тому фахівці радять додавати її в чай ​​і інші блюда, Фахівці прийшли до висновку, що чай з

Названа небезпека антисептиків для школярівНазвана небезпека антисептиків для школярів

Лікарі назвали небезпеку антисептиків для школярів. Головна небезпека полягає в тому, що учням доведеться застосовувати їх дуже часто, а це веде до висушування шкіри рук. Наскільки це небезпечно для дітей,

facebook