Коронавірус не страшний: господарі кішок і собак мають менше ризиків заразитися

Дивовижний факт про коронавірус з’ясували вчені. Виявляється, власники домашніх тварин мають реальні шанси «познайомитися» з вірусом тільки з новин. Ризик заразитися у них набагато нижче, ніж у тих, хто не завів собі кішку, цуценя або будь-якого іншого пухнастика. Давайте дізнаємося чому.

Причина незвичайної профілактики

Все просто. На вовні, слині тварин мешкає величезна кількість мікробів і інших патогенних мікроорганізмів, небезпечних для людини. Спілкуючись зі своїм улюбленцем, кожен з нас піддається впливу цих крихітних шкідників, тому поступово у людини формується стійкий імунітет. Тісний контакт з твариною забезпечує несприйнятливість організму до різних інфекцій, небезпечних для людей. Тому вчені на повному серйозі пропонують не виганяти вихованців зі свого ліжка, а допомогти їм виконувати свою «захисну» функцію.

Важливо пам’ятати

Однак навіть якщо з вами сплять більше 4 кішок, це не говорить про те, що ви можете відчути себе в цілковитій безпеці. Домашні вихованці лише підвищують шанси уникнути зараження, але не повністю захищають від нього.

Тому інші заходи, актуальні в неспокійній обстановці, ніхто не відміняв. Необхідно мити руки, обробляти їх антисептиком, намагатися менше бувати в місцях великого скупчення людей або носити маску.

Власники собак переживають, що вихованець може принести небезпечний коронавірус з прогулянки і всіх заразити. Але це не так. Дослідження показали, що кожному вірусу для виживання необхідне певне середовище.

Він зберігається на поверхнях, до яких доторкнулася заражена людина, але на лапах пса в квартиру не потрапить. Саме тому дезінфікувати подушечки вихованця не варто, набагато важливіше обробляти власні руки після виходу на вулицю. У зону підвищеної небезпеки входять кнопки ліфта, поручні в громадському транспорті, перила. Намагайтеся рідше до них доторкатися, тоді ризик зараження знизиться.

You cannot copy content of this page