Коронавірус не страшний: господарі кішок і собак мають менше ризиків заразитися

Дивовижний факт про коронавірус з’ясували вчені. Виявляється, власники домашніх тварин мають реальні шанси «познайомитися» з вірусом тільки з новин. Ризик заразитися у них набагато нижче, ніж у тих, хто не завів собі кішку, цуценя або будь-якого іншого пухнастика. Давайте дізнаємося чому.

Причина незвичайної профілактики

Все просто. На вовні, слині тварин мешкає величезна кількість мікробів і інших патогенних мікроорганізмів, небезпечних для людини. Спілкуючись зі своїм улюбленцем, кожен з нас піддається впливу цих крихітних шкідників, тому поступово у людини формується стійкий імунітет. Тісний контакт з твариною забезпечує несприйнятливість організму до різних інфекцій, небезпечних для людей. Тому вчені на повному серйозі пропонують не виганяти вихованців зі свого ліжка, а допомогти їм виконувати свою «захисну» функцію.

Важливо пам’ятати

Однак навіть якщо з вами сплять більше 4 кішок, це не говорить про те, що ви можете відчути себе в цілковитій безпеці. Домашні вихованці лише підвищують шанси уникнути зараження, але не повністю захищають від нього.

Тому інші заходи, актуальні в неспокійній обстановці, ніхто не відміняв. Необхідно мити руки, обробляти їх антисептиком, намагатися менше бувати в місцях великого скупчення людей або носити маску.

Власники собак переживають, що вихованець може принести небезпечний коронавірус з прогулянки і всіх заразити. Але це не так. Дослідження показали, що кожному вірусу для виживання необхідне певне середовище.

Він зберігається на поверхнях, до яких доторкнулася заражена людина, але на лапах пса в квартиру не потрапить. Саме тому дезінфікувати подушечки вихованця не варто, набагато важливіше обробляти власні руки після виходу на вулицю. У зону підвищеної небезпеки входять кнопки ліфта, поручні в громадському транспорті, перила. Намагайтеся рідше до них доторкатися, тоді ризик зараження знизиться.

Related Post

Немиті руки як фактор ризикуНемиті руки як фактор ризику

Ретельно мити руки з милом або гігієнічним антисептиком після відвідин убиральні – обов’язкова умова збереження здоров’я. Якщо проникнути в вашу кров’яну систему через шкіру злотворная флора практично не зможе, то

Визначити розвиток діабету можна по пахвам (підмишкам)Визначити розвиток діабету можна по пахвам (підмишкам)

Незважаючи на те, що цукровий діабет все ще вважається досить серйозною хворобою, завдяки розвитку медицини і науки в цілому, люди, які страждають цим захворюванням, можуть жити повноцінним життям, звівши до