Кухар пояснив, чому українки неправильно квасять капусту

Шеф-кухар поділився секретом приготування правильної квашеної капусти.

За словами кухаря, фахівці часто включають дану закуску в дієти своїх клієнтів, так як вона багата корисними мікроелементами і в ній міститься мало калорій.

«Квашена капуста – одна з найбільш корисних страв, перед яким всі дієтологи світу знімають капелюх», – говорить кулінар.

«Це ферментований продукт, добре відновлює внутрішню мікрофлору людини. Квашена капуста без додавання цукру і рослинного масла найбільш корисна », – заявляє шеф-кухар.

При цьому особливу увагу варто приділити «віку» плодів: для закваски не рекомендується використовувати молоду капусту.

Важливу роль при квашенні грає і сіль. Кухар зазначає, що необхідно використовувати морську або Гімалайську і ні в якому разі не кухонну, як це роблять в Україні.

«Звичайна сіль – це більше реагент, в ній крім хлориду натрію нічого немає. Вона навіть по смаку відрізняється. Якщо її потримати в роті, вона почне щипати язик, як би роз’їдати. Морська сіль не буде палити, вона буде розкривати смак інших інгредієнтів».

Related Post

Три способа зарядитися енергією природиТри способа зарядитися енергією природи

Як пояснюють експерти, природа особливо гарна тоді, коли ми пізнаємо її на чуттєвому рівні. Тому занурення в її реальність по-справжньому безцінне. Карл Густав Юнг вважав, що природна життя – це

Визначити розвиток діабету можна по пахвам (підмишкам)Визначити розвиток діабету можна по пахвам (підмишкам)

Незважаючи на те, що цукровий діабет все ще вважається досить серйозною хворобою, завдяки розвитку медицини і науки в цілому, люди, які страждають цим захворюванням, можуть жити повноцінним життям, звівши до

Небезпечний для життя пульс назвали дослідникиНебезпечний для життя пульс назвали дослідники

Експерти відзначили, що висока частота серцевих скорочень в середньому віці підвищує ризик передчасної смерті удвічі. Який пульс небезпечний для життя, розповіли дослідники з Гетеборзького університету. Експерти відзначили, що висока частота

facebook