Лікарі назвали ключовий симптом легкої форми коронавірусу

Переважна більшість тих, що заразилися новою коронавірусною інфекцією, а таких близько 80%, хворіють в легкій формі – найчастіше з температурою, сухим кашлем, болем в горлі і діареєю, але без розвитку пневмонії, при якій потрібне лікування в стаціонарі.

Який же симптом на ранній стадії говорить про те, що захворювання буде протікати без ускладнень?

Експерти вже визначили, що основним передвісником тяжкого перебігу COVID-19 є задишка – зміна частоти, ритму і глибини дихання, часто супроводжується відчуттям нестачі повітря.

А ось ключовий симптом легкої форми, за словами медиків зі Школи медицини Каліфорнійського університету в Сан-Дієго, – це та сама ознака, яка є головною відмінністю коронавірусу від застуди – втрата нюху.

Нагадаємо, що вчені з Італії встановили, що захворювання COVID-19 навіть в легкій формі може викликати проблеми зі щитовидною залозою: у 18-річної дівчини через 15 днів після позитивного тесту на коронавірус був діагностований передгострий тиреоїдит.

Related Post

Лікарі не розуміють, чому саме ці люди не хворіють коронавірусомЛікарі не розуміють, чому саме ці люди не хворіють коронавірусом

З’ясувалося, кому з людей не страшний COVID-19. Відомості щодо цього не так давно опублікували китайські дослідники. Проаналізувавши дані сотень пацієнтів, фахівці прийшли до висновку, що переважна більшість з них були

Як прокидатися зі задоволенням? 5 корисних прийомівЯк прокидатися зі задоволенням? 5 корисних прийомів

Для багатьох з нас день починається дзвоном будильника. І ми зустрічаємо його без задоволення. Цю ситуацію можна змінити, вважають психологи. Найчастіше ми прокидаємося зовсім не тому, що виспалися, а тому,

Вода в пластикових пляшках може бути критично небезпечноюВода в пластикових пляшках може бути критично небезпечною

Зберігати воду в пластикових пляшках, на перший погляд, зручно і практично. Сама вода в них може не містити шкідливих домішок. Пластик, з якого виробляють пляшки, сам по собі не токсичний.

facebook