fbpx

Лікарі не розуміють, чому саме ці люди не хворіють коронавірусом

З’ясувалося, кому з людей не страшний COVID-19.

Відомості щодо цього не так давно опублікували китайські дослідники. Проаналізувавши дані сотень пацієнтів, фахівці прийшли до висновку, що переважна більшість з них були старше шістдесяти років.

При цьому, така особливість коронавируса помічена не тільки в Китаї, але і в інших країнах. Наприклад, в Європі і Сполучених Штатах інфекція, в основному, вражає організми людей 70-80 років.

У той же час, є і категорія людей, яких можна назвати практично невразливими по відношенню до COVID-19. Мова йде про дітей до 15 років, яких серед загальної кількості хворих коронавірусрм максимум половини відсотка.

Лікарі, до речі, до цих пір не можуть встановити причину такого феномена, відзначаючи, що неповнолітні, як правило, більш сприйнятливі до респіраторних захворювань, ніж дорослі люди.

Related Post

Оцінений ризик передачі коронавируса через продуктиОцінений ризик передачі коронавируса через продукти

Здорова людина може заразитися коронавірусом через продукти, якщо перед цим їх помацав носій COVID-19. «Якщо людина, яка інфікована, кахикнув собі в руку і передає нею пакет з їжею або саму

3 звичних речі, які можуть бути небезпечні, а ми навіть не підозрюємо3 звичних речі, які можуть бути небезпечні, а ми навіть не підозрюємо

Деякі звичні речі, які здаються нам цілком нешкідливими, можуть становити небезпеку для здоров’я людини і навіть ії життя. Наприклад, практично ніхто не здогадується, що навіть звичайна картопля може погубити нас.

Три способа зарядитися енергією природиТри способа зарядитися енергією природи

Як пояснюють експерти, природа особливо гарна тоді, коли ми пізнаємо її на чуттєвому рівні. Тому занурення в її реальність по-справжньому безцінне. Карл Густав Юнг вважав, що природна життя – це

facebook