fbpx

Лікарі розповіли, скільки днів проходить від зараження до перших симптомів COVID-19

Під час відкритого консиліуму з питань про COVID-19 з провідними експертами, лікарі розповіли про те, як довго триває інкубаційний період при зараженні коронавірусом.

Як правило, інкубаційний період займає менше тижня, Перші симптоми можуть з’явитися вже на другий день

Він може тривати до 12 днів, але у більшості симптоми проявляються раніше.

У 95% тих, що заразилися він триває від 2 до 6 днів. При цьому хворий може залишатися заразним 10-20 днів після появи симптомів, в рідкісних випадках позитивний результат аналізу може виявлятися до 2 місяців.

Також експерти заявили, що третина тестів на коронавірус дає помилки, однак це пов’язано не з якістю тестів, а з особливостями забору матеріалу.

Related Post

7 ознак того що у вас діабет, і ви навіть не знаєте про це7 ознак того що у вас діабет, і ви навіть не знаєте про це

1. Ваші порізи і подряпини заживають повільніше Дослідники прийшли до висновку, що надлишок цукру в організмі перешкоджає ефективному функціонуванню природного імунного механізму організму. Вважається, що цукор робить кров гущою, що

Чому у спеку краще утриматись від вживання солодких газованих напоїв?Чому у спеку краще утриматись від вживання солодких газованих напоїв?

Багато хто з нас полюбляє у спекотний день випити пляшечку, а то й дві холодної газованої води, солодкої та з такими приємними бульбашками. Спочатку здається ніби ми втамували спрагу, але

Чи можна щось зробити, якщо купили більше за розміром взуття?Чи можна щось зробити, якщо купили більше за розміром взуття?

Ідеальний варіант, коли пара взуття купується трохи більше норми. В такому випадку не виникає ситуації, коли мисок приймає форму пальців і не буде загнутим вгору при пересуванні. Такий стан має