fbpx

Лікарі розповіли, як правильно вибрати необроблену хімікатами полуницю

Лікарі-дієтологи розповіли, як вибрати полуницю і зрозуміти, що вона не оброблена добривами.

Медики розповіли, що спочатку потрібно звернути увагу на колір полуниці. Чим вона яскравіше, тим більше в ній корисних вітамінів.

У ягоді міститься антоціан, який і надає їй червоний колір. Він допомагає боротися з передчасним старінням і має протизапальний ефект. Полуниця, вирощена на сонці, також багата на вітамін С.

У деяких випадках недобросовісні фермери удобрюють полуницю спеціальними речовинами, які надають їй насичений колір. Щоб вибрати натуральну полуницю, потрібно звернути увагу на запах і плодоніжки.

Вона повинна бути зеленого кольору. Якщо на ягоді є біла смужка, значить, її обробляли.

Експерти додали, що ягода може викликати алергічну реакцію. Щоб запобігти сильну реакцію організму, потрібно постежити за його реакцією.

Так що краще починати з невеликих порцій і стежити за реакцією організму.

Related Post

Домашня аджика з помідор на зиму без варінняДомашня аджика з помідор на зиму без варіння

Універсальний соус з помідорів і перців. Немає необхідності варити, зберігаються вітаміни. Універсальна приправа, підходить до м’ясних, рибних, овочевих страв, або для намазки на хліб. Така аджика може зберігатися в холодильнику

10 фактів про каву, які Ви ймовірно не знали10 фактів про каву, які Ви ймовірно не знали

Факт 1. У кінці 17 століття британський король наказав закрити всі кав’ярні країни, так як на його думку, там постійно збиралися жителі країни, налаштовані опозиційно до нього. За прикладом монарха

facebook