Навіщо люди слухають аудіокниги? Розбираємося…

Паперові книги асоціюються з запахом бібліотеки, шелестом сторінок, красивими палітурками, закладками на сторінках. Аудіокниги ж не про це: вони невловимі, ​​у них не можна загнути лист на тому моменті, де зупинився читати, не можна підкреслити важливі рядки олівцем.

Але, навіть не дивлячись на це, такі книги з’явилися як не можна до речі. Вони прекрасно задовольняють потребу в читанні сучасної людини, яка вічно поспішає з тих чи інших справах. Якщо розкласти користь аудіокниг по поличках, то вийде цілком собі значна картина. Ось вона.

1. Завдяки аудіокниг, можна навчитися сприймати інформацію на слух. Це спеціально для тих, хто звик говорити: «Я візуал, краще засвоюю інформацію очима». А як щодо того, щоб прокачати ще один важливий скилл – вміти зосереджено слухати і запам’ятовувати почуте?

2. Аудіокниги можна слухати на ходу. Це дуже важливий момент для постійно зайнятих. Для тих, хто занурений у справи настільки, що немає часу сісти і хоча б хвилин двадцять почитати книжку. З аудіокнигою в цьому сенсі зручно: її можна слухати під час занять спортом, поки їдеш на роботу, готуєш або в будь-який інший ситуації.

3. Не псується зір. Коли ми щодня по багато годин дивимося в екран мобільного телефону і в монітор комп’ютера, дуже важливим буває від нього відвернутися. Аудіокнига в цьому сенсі виступає хорошою підмогою: адже в неї не треба дивитися, досить лише увіткнути в вуха навушники.

4. Аудіокниги – найлегша в світі література. У буквальному сенсі цього слова: тут ми маємо на увазі не складність сприйняття, а фізичну вагу книжок. Пам’ятайте ситуації, коли в школі ви набивали рюкзак підручниками так, що іноді його складно було застебнути, а потім тягли його на уроки як мішок, набитий цеглою?

І напевно у кожного з нас було таке, що хотілося кудись піти з маленькою сумкою або взагалі без неї, а книга туди не вміщувалася. З аудіокнигами простіше: вони не займають місця взагалі.

 

Related Post

Кращий час для сну, навчання і занять спортом згідно Вашого типуКращий час для сну, навчання і занять спортом згідно Вашого типу

Хочете підвищити продуктивність або схуднути? Якщо у Вас це до сих пір не виходить, можливо, Ви робите це в невідповідний час. А до якого типу належиш ти? Згідно класифікації клінічного

Яким повинен бути ранковий сон, щоб подолати депресію?Яким повинен бути ранковий сон, щоб подолати депресію?

Скарги на поганий сон типові при депресії. Люди скаржаться на те, що пізно засинають, часто прокидаються вночі, дуже рано встають. Не дивно, що при цьому вони мучаться від жахливого настрою

Як залишатися бадьорим весь деньЯк залишатися бадьорим весь день

Прокинутися рано вранці – це ще півсправи. Більш складне завдання – не спати на ходу протягом дня. Хороший міцний нічний сон – це запорука бадьорості, тому потрібно як слід висипатися.