Навіщо потрібно пити воду з-під картоплі

В Україні картопля була завезена в кінці XVII століття. Спочатку незвичний для українських людей овоч швидко став одним з улюблених. З картоплі не тільки готували безліч страв, але робили різні напої: сік, кисіль, навіть квас.

Воду, в якій варили картоплю не виливали, а використовували для лікування різних недуг: наприклад, авітамінозу і застуди.

Користь «води з-під картоплі» підтверджує і сучасна наука. Вчені з Інституту харчування Німеччини називають картопляний відвар відваром Гіппократа і вважають універсальним лікувальним засобом.

Так, відвар з-під картоплі «в мундирі» відмінно виводить з організму шлаки і очищає кишечник від слизу, допомагає в полегшенні симптомів артриту.

Регулярне вживання картопляного відвару допоможе привести в норму артеріальний тиск, а при застуді над відваром слід дихати, накрившись рушником.

Правда, для того, щоб в картопляному відварі збереглися всі корисні речовини, його потрібно правильно зварити. Чистити картоплю перед приготування не потрібно, адже в шкірці міститься до 50% загальної кількості вітамінів. Бульби слід ретельно помити і опустити вже в киплячу воду. Ці секрети допоможуть приготувати даний цілющий напій.

Протипоказання:
Картопляний відвар можна пити людям, які хворіють на цукровий діабет, низьким тиском і алергікам.

You cannot copy content of this page