Назван найбільш токсичний предмет, який є в холодильнику кожної господині

Експерти розповіли про високу потенційну небезпеку контейнерів для зберігання їжі, в яких українці зберігають свої продукти свіжими.

Подібні тари істотно економлять простір в холодильнику, однак в складі пластику, з якого вони зроблені, може міститися бісфенол А, відомий по позначенню BPA, який використовують у виробництві контейнерів ще з 1960-х років, тому не дивно, що він дуже поширений сьогодні. Їм же часто покривають внутрішню частину консервних банок і темно-зелені кришки.

Однак, коли їжа вступає в контакт з пластиком, металом або іншим матеріалом, виникає ймовірність, що ВРА проникне в неї. Ця речовина негативно впливає на здоров’я людей: негативно позначається на мозку вагітних жінок і плоду, впливає на розвиток дітей і підвищує тиск у дорослих.

Саме з цієї причини ще в 2012-2013 роках Агентство Міністерства охорони здоров’я і соціальних служб США заборонило використовувати цей компонент для виробництва кухлів для пиття, дитячих пляшечок і іншого посуду.

Крім того, експерти радять знизити до мінімуму кількість консервованих продуктів в раціоні, не ставити розігріватися в мікрохвильовці їжу в пластикових контейнерах, щоб уникнути вивільнення цього токсину, а продукти в холодильнику краще зберігати в скляній або металевій тарі.

You cannot copy content of this page