Назван найбільш токсичний предмет, який є в холодильнику кожної господині

Експерти розповіли про високу потенційну небезпеку контейнерів для зберігання їжі, в яких українці зберігають свої продукти свіжими.

Подібні тари істотно економлять простір в холодильнику, однак в складі пластику, з якого вони зроблені, може міститися бісфенол А, відомий по позначенню BPA, який використовують у виробництві контейнерів ще з 1960-х років, тому не дивно, що він дуже поширений сьогодні. Їм же часто покривають внутрішню частину консервних банок і темно-зелені кришки.

Однак, коли їжа вступає в контакт з пластиком, металом або іншим матеріалом, виникає ймовірність, що ВРА проникне в неї. Ця речовина негативно впливає на здоров’я людей: негативно позначається на мозку вагітних жінок і плоду, впливає на розвиток дітей і підвищує тиск у дорослих.

Саме з цієї причини ще в 2012-2013 роках Агентство Міністерства охорони здоров’я і соціальних служб США заборонило використовувати цей компонент для виробництва кухлів для пиття, дитячих пляшечок і іншого посуду.

Крім того, експерти радять знизити до мінімуму кількість консервованих продуктів в раціоні, не ставити розігріватися в мікрохвильовці їжу в пластикових контейнерах, щоб уникнути вивільнення цього токсину, а продукти в холодильнику краще зберігати в скляній або металевій тарі.

Related Post

Ця капуста смачніше смаженої або тушкованої: секретний рецептЦя капуста смачніше смаженої або тушкованої: секретний рецепт

Якщо ви не знаєте, як би цікаво приготувати звичайну білокачанну капусту, тоді записуйте простий рецепт нижче! Не потрібно додавати багато інгредієнтів або стояти на кухні, щоб стежити за приготуванням: все

Розіграємо пристрасть: кращі продукти-афродізіакиРозіграємо пристрасть: кращі продукти-афродізіаки

Афродизіак – це продукт, напій або аромат, здатний зробити чоловіка пристрасним і романтичним, а жінку – ніжною і бажаною. У будь-якій культурі в усі часи ці продукти займали особливе місце.

Чому люди можуть їсти те, що їм подобається, і ніколи не набирати вагу?Чому люди можуть їсти те, що їм подобається, і ніколи не набирати вагу?

Для тих, кому досить поглянути на шматок торта, щоб набрати вагу, це здасться неймовірно несправедливим. Але насправді є люди, які можуть їсти те, що хочуть, і це зійде їм з

facebook