Названа альтернатива окрошці

Гарячі супи в якості першої страви влітку можна замінити на більш легкі холодні супи. Про альтернативи звичної українцям окрошка розповів шеф-кухар.

Іспанський варіант – суп гаспачо. Його можна робити на будь-якій основі: наприклад, замінити традиційні для цього супу помідори на огірки. Крім того, туди можна додати ягоди: до томатів добре підійде вишня, черешня і полуниця.

Є альтернатива окрошці  – холодник. Ботвінья – серйозна альтернатива супів. Робиться на основі білого кислого квасу або розсолу від квашеної капусти. Додається відварна картопля і багато зелені – лобода, снить, кропива, бурякові листя.

Крім того, супи можна робити і в блендері, використовуючи підсмажені або замариновані фрукти і ягоди. Однак в такому випадку краще не додавати полуницю – при тепловій обробці вона втрачає всі свої смакові якості.

Для приготування корисної окрошки слід використовувати якісні продукти, а квас варто зробити самим, при цьому додаючи туди якомога менше цукру. Замість квасу в окрошку можна заливати кефіром або айраном.

You cannot copy content of this page