Названа небезпека антисептиків для школярів

Лікарі назвали небезпеку антисептиків для школярів.

Головна небезпека полягає в тому, що учням доведеться застосовувати їх дуже часто, а це веде до висушування шкіри рук. Наскільки це небезпечно для дітей, поки невідомо, оскільки відповідних масштабних досліджень з цього приводу ще не було.

У зв’язку з цим вчені дають дітям ті ж поради, що і дорослим. Так, лікарі зазначають, що у старшокласників шкіра рук схожа з дорослою, а у дітей до п’яти років шкіра більш чутлива. У першокласників проміжна ситуація. Це сіра зона, оскільки у частині таких дітей шкіра цілком нормальна.

Загальна порада і для дітей, і для дорослих полягає в тому, що антисептики не варто застосовувати кожні 15 хвилин, оскільки вони сушать шкіру рук. Їх необхідно використовувати тільки після контакту з потенційно небезпечної поверхнею, наприклад, дверної ручки.

У липні стало відомо, що при використанні антисептики містять метанол, це може привести до важких захворювань. Дана речовина є токсичною і може викликати отруєння при контакті з ним через шкіру або слизову оболонку організму. Метанол може викликати нудоту, головний біль, часткову або повну втрату зору, судому.

You cannot copy content of this page