fbpx

Названі п’ять продуктів для захисту від коронавірусу

Для зміцнення імунітету і захисту від коронавирусу рекомендується включати в раціон такі продукти, як гриби, брокколі, оливкова олія першого віджиму, гранатовий сік, а також ягоди – лохину і чорницю.

«Ми йдемо від терапії відчаю»
Людство ще шукає ідеальну вакцину від коронавирусу. Як захиститися від вірусу до її появи?

Гриби не тільки зміцнюють імунітет, а й посилюють захисну дію антитіл в слині, які не допускають проникнення інфекції в організм. Брокколі містить велику кількість вітаміну C і знижує ризик розвитку раку товстої кишки, здоров’я якої є основою імунітету. Однак, капусту не рекомендується варити або смажити, оскільки при довгій термічній обробці її корисні властивості знижуються.

Оливкова олія, в свою чергу, активізує вже наявні в організмі імунні клітини, а також сприяє зниженню запального процесу в організмі і скорочує рівень холестерину. Гранатовий сік збільшує кількість корисної кишкової бактерії Akkermansia, яка пов’язана з посиленням імунітету, а лохина і чорниця є джерелом клітковини і збільшують кількість і активність імунних клітин в організмі.

Раніше радили вживати продукти з вмістом клітковини: фрукти, овочі, зелень, висівки, вони призводять до балансу мікрофлори кишечника, що допомагає імунітету.

Також важливо, щоб в харчуванні було більше білків і менше жирів. При цьому краще скоротити споживання м’яса, особливо ковбасних продуктів. Перевагу слід віддати курці, індичці і здебільшого рибі. Крім того, треба протягом дня пити воду з розрахунку 30 мілілітрів на кілограм ваги. Однак на ніч воду краще не пити.

Related Post

Названа небезпека антисептиків для школярівНазвана небезпека антисептиків для школярів

Лікарі назвали небезпеку антисептиків для школярів. Головна небезпека полягає в тому, що учням доведеться застосовувати їх дуже часто, а це веде до висушування шкіри рук. Наскільки це небезпечно для дітей,

Чому у спеку краще утриматись від вживання солодких газованих напоїв?Чому у спеку краще утриматись від вживання солодких газованих напоїв?

Багато хто з нас полюбляє у спекотний день випити пляшечку, а то й дві холодної газованої води, солодкої та з такими приємними бульбашками. Спочатку здається ніби ми втамували спрагу, але

Сон в мокрих шкарпетках і ще 9 дивних звичок для довголіттяСон в мокрих шкарпетках і ще 9 дивних звичок для довголіття

Кращі уми людства знайшли незвичайні, але приємні і прості речі, які ми можемо робити для свого здоров’я прямо сьогодні. 1. Спіть з 10 вечора до 6 ранку Це найкращий час

facebook