Названі п’ять продуктів для захисту від коронавірусу

Для зміцнення імунітету і захисту від коронавирусу рекомендується включати в раціон такі продукти, як гриби, брокколі, оливкова олія першого віджиму, гранатовий сік, а також ягоди – лохину і чорницю.

«Ми йдемо від терапії відчаю»
Людство ще шукає ідеальну вакцину від коронавирусу. Як захиститися від вірусу до її появи?

Гриби не тільки зміцнюють імунітет, а й посилюють захисну дію антитіл в слині, які не допускають проникнення інфекції в організм. Брокколі містить велику кількість вітаміну C і знижує ризик розвитку раку товстої кишки, здоров’я якої є основою імунітету. Однак, капусту не рекомендується варити або смажити, оскільки при довгій термічній обробці її корисні властивості знижуються.

Оливкова олія, в свою чергу, активізує вже наявні в організмі імунні клітини, а також сприяє зниженню запального процесу в організмі і скорочує рівень холестерину. Гранатовий сік збільшує кількість корисної кишкової бактерії Akkermansia, яка пов’язана з посиленням імунітету, а лохина і чорниця є джерелом клітковини і збільшують кількість і активність імунних клітин в організмі.

Раніше радили вживати продукти з вмістом клітковини: фрукти, овочі, зелень, висівки, вони призводять до балансу мікрофлори кишечника, що допомагає імунітету.

Також важливо, щоб в харчуванні було більше білків і менше жирів. При цьому краще скоротити споживання м’яса, особливо ковбасних продуктів. Перевагу слід віддати курці, індичці і здебільшого рибі. Крім того, треба протягом дня пити воду з розрахунку 30 мілілітрів на кілограм ваги. Однак на ніч воду краще не пити.

You cannot copy content of this page