Названі відмінності кашлю при коронавірусі і застуді

В даний час багато ознак застуди або грипу можуть cприйматися за коронавірусну інфекцію. Особливим фактором тут служить кашель, який, як відомо, є відмінною рисою COVID-19.

За інформацією 25-річного Калума Уішарт, який два тижні боровся з новим коронавірусом, у інфекції є ряд характерних ознак, які допоможуть визначити COVID-19.

«Кашель настільки агресивний, що викликає сильний біль у всій грудній клітці і навіть блювоту і діарею» – наводить його слова The Daily Record.

Крім того, за словами перехворівших коронавірусом, напади періодично змушують задихатися, оскільки спазми в легенях не дозволяють вдихнути необхідний кисень.

Згідно з даними NHS, ознакою коронавіруса є сильний кашель протягом години і більше, а частота таких проявів варіюється від трьох і більше за добу. Медики додають, що при COVID-19 кашель протікає набагато гірше, ніж при застуді.

Іншою ознакою служить висока температура, яка сигналізує про себе навіть без використання термометра. Жар в грудній частині тіла і спині – яскравий тому приклад.

You cannot copy content of this page