Немиті руки як фактор ризику

Ретельно мити руки з милом або гігієнічним антисептиком після відвідин убиральні – обов’язкова умова збереження здоров’я. Якщо проникнути в вашу кров’яну систему через шкіру злотворная флора практично не зможе, то негайно спробує скористатися природними вратами – ротом і носоглоткою.

У разі, якщо ви відвідали громадське місце і не вимили руки, існують досить високі шанси Вашого інфікування такими захворюваннями:

Ротавірусна інфекція (шлунковий грип). Це досить ємний діагноз, що включає в себе цілий ряд збудників: ротавірус, аденовірус, Астровіруси, кишкова паличка, сальмонела, Статистика свідчить, що в 15% збудником є ​​бактерії, а в 75% віруси і найпростіші організми. Захворювання починається з високої температури (до 39-40 ° C), яка тримається протягом 3-4-х днів.

Стрептококова інфекція.
Група захворювань, що викликаються бактеріями як гемолітичного стрептококу. У найбільш легких формах ця інфекція викликає легке запалення горла, носоглотки, середнього вуха.

При ослабленому імунітеті можливий розвиток бронхіту, ангіни, пневмонії, скарлатини і цілого ряду інших досить важких недуг;

Вірус Коксакі.
Вірусне захворювання, широко поширене в умовах тропічного і субтропічного клімату. В останні кілька років дуже актуально і для середніх широт. Недуга розвивається після потрапляння збудника в шлунок і кишечник і викликає значний підйом температури тіла, шкірні висипання у вигляді невеликих пухирів, наповнених білястої рідиною. При ускладненнях можливий розвиток менінгіту, міокардиту і гепатиту.

Гельмінтна інвазія.
Громадське місце, як, втім, і брудні руки є відмінним переносником  паразитів, які, потрапляючи в рот або ніс, проникають в легені, шлунково-кишковий тракт. Опинившись в сприятливому середовищі, гниди аскарид, бичачого ціп’яка, власоглава та інших видів глистів, перероджуються в дорослі форми і починають активно розвиватися, виділяючи при цьому токсини. Вплив отрут і дорослих форм черв’яків призводить до розвитку запальних процесів і хронічних захворювань.

You cannot copy content of this page