fbpx

Пара цих фруктів у день врятує серце і судини

Британські вчені провели дослідження і з’ясували, що ці фрукти допомагають знизити рівень холестерину в крові і відмінно захищають від захворювань серця.

Експерти з’ясували, що яблука багаті клітковиною і сполуками, які покращують функцію кровоносних судин. Крім того, дані речовини істотно знижують показники поганого холестерину, що сприяє зміцненню і звуження артерій, що веде до інсульту і серцевого нападу.

Для того щоб прийти до такого висновку, фахівці з Університету Редінга провели експеримент. У ньому взяли участь 40 осіб середнього віку. Вчені попросили одну половину випробуваних протягом двох місяців з’їдати два яблука в день, а іншу – пити сік цих плодів. Через деякий час групи помінялися.

Виявилося, що у людей, які вживали в їжу яблука, помітно знижувався холестерин. В результаті експерти встановили: якщо ввести в свій щоденний раціон два яблука, то це може мати значний вплив на показники здоров’я серця і судин.

Related Post

Розкрито небезпечну властивість аспіринуРозкрито небезпечну властивість аспірину

Стало відомо, що аспірин може негативно позначитися на здоров’ї людини. Зокрема, цей препарат може підвищити ризик розвитку внутрішньочерепних і шлунково-кишкових кровотеч. Докладне дослідження на цю тему опубліковано в науковому виданні

Як відрізнити коронавірус від застуди: головний симптомЯк відрізнити коронавірус від застуди: головний симптом

Однією з головних проблем COVID-19 є те, що його симптоми схожі з проявами звичайної застуди. З цієї причини багато людей, відчувши наближення хвороби, нехтують правилами лікування, продовжуючи поширювати недуг. Тим

facebook