Простий рецепт торта “Медовик” на сковороді

Медовий торт можна спекти і без духовки! Хочеться приготувати медовий торт, а під рукою немає духовки? Є чудовий вихід – спекти коржі на звичайній сковороді! Це дуже легко і просто. Медові коржі будуть дуже м’якими, а просочений сметанним кремом медовик здивує своєю ніжністю.

ІНГРЕДІЄНТИ НА 12 ПОРЦІЙ

Тісто для коржів:
яйця
3 гршт.чайн.л.стол.л.десерт.л.
цукор
120 гркгстак.чайн.л.стол.л.десерт.л.
вершкове масло
100 грчайн.л.стол.л.десерт.л.
мед
60 гркглмлстак.чайн.л.стол.л.десерт.л.
сметана
2 гркглмлстак.чайн.л.стол.л.десерт.л.
сода харчова
1 грчайн.л.стол.л.десерт.л.
пшеничне борошно
420 гркгстак.чайн.л.стол.л.десерт.л.

КРЕМ:
сметана
600 гркглмлстак.чайн.л.стол.л.десерт.л.
цукор
100 гркгстак.чайн.л.стол.л.десерт.л.
ванільний цукор
10 грпак.чайн.л.стол.л.десерт.л.

Всього:
в одній порції
у всіх порціях
в 100 гр складу

Вага складу: 100 гр
калорійність
складу: 298 ккал
Білків: 6 гр
Жирів: 14 гр
Вуглеводів: 36 гр
Б / Ж / У: 11/25/64
Н3 / С3 / У94
Час приготування:
9 год

Покрокове ПРИГОТУВАННЯ

КРОК 1: Як спекти торт медовик на сковороді? Підготуйте необхідні інгредієнти для приготування коржів для торта медовик на сковороді. Сметана підійде будь-якої жирності. Борошно використовуйте вищого сорту.

КРОК 2: У невеликій каструлі з’єднайте вершкове масло, мед і цукор. Потрібно з’єднати їх в однорідну масу. Найкраще це зробити на водяній бані.

КРОК 3: Як правильно розтопити дані інгредієнти на водяній бані? Знадобляться дві ємності різного діаметру. У велику налийте води і поставте на плиту. Меншу каструлю встановіть зверху так, щоб її дно не стосувалося води. Під впливом окропу маса почне танути. Злегка помішуйте вміст каструлі, щоб прискорити процес. Як тільки маса стане повністю однорідною, зніміть каструлю з плити.

КРОК 4: Отриману солодку масляну суміш перелийте в ємність для замісу тіста. Додайте соду, перемішайте. Дайте трохи охолонути.

КРОК 5: У ледь теплу масу вбийте по одному яйця, добре розмішуючи віночком після кожного.

КРОК 6: Додайте сметану, перемішайте.

КРОК 7: Борошно заздалегідь просійте або відразу всипати в тісто через сито. Це необхідно, щоб наситити її киснем. Тоді коржі вийдуть м’якими і добре піднімуться при випіканні.

КРОК 8: Вимісити тісто до однорідності. Воно повинно бути дуже м’яким, липким, тому його краще заважати ложкою. З такого тіста коржі вийдуть досить ніжними. Не варто додавати борошна більше, інакше тісто вийде тугим, а випечені коржі будуть твердоватим. Накрийте тісто плівкою і приберіть в холодильник на годину.

КРОК 9: Приготуйте крем. Сметану візьміть будь-якої жирності. Але чим вище жирність, тим густіше буде крем. Цукор додавайте до смаку. Ванільний цукор можна замінити ваніліном. КРОК 10: У зручній ємності з’єднайте сметану, цукор і ванільний цукор. Все добре перемішайте.

Приберіть крем в холодильник.

КРОК 11: У результаті охолодження тісто трохи ущільнився. Викладіть тісто на стіл, добре присипаний борошном, скачайте ковбаску. Розділіть її на рівні частини. Кількість частин буде залежати від діаметра сковороди, на якій будете випікати коржі. У мене сковорода діаметром 20 см, я розділила тісто на 11 частин. Якщо діаметр сковороди більше, відповідно, коржів вийде менше.

КРОК 12: Кожну частину тіста розкачати в тонкий корж необхідного розміру. При цьому обов’язково підсипати на стіл достатню кількість борошна, інакше тісто буде сильно прилипати до столу.

КРОК 13: Суху сковороду розігрійте, акуратно за допомогою качалки перенесіть розкатаний корж на сковороду. При цьому корж може трохи деформуватися, поправте його відразу на сковороді руками. Обсмажте корж на середньому вогні до рум’яності. При цьому на поверхні тесту з’являться бульбашки. Колір коржа повинен стати однорідно матовим, тобто не повинно бути Непропечений ділянок.

КРОК 14: Переверніть корж на іншу сторону і обсмажте ще приблизно 1 хвилину.

КРОК 15: Готовий корж обровнять по тарілці потрібного діаметру. Обрізки зберіть окремо, вони потім знадобляться. Аналогічно приготуйте коржі з усього медового тіста. КРОК 16: Обрізки коржів ще трохи підсушіть, щоб їх можна було подрібнити в крихту.

КРОК 17: Зробити це можна за допомогою блендера або качалкою. Ступінь подрібнення вибирайте за бажанням.

КРОК 18: На плоскій тарілці зберіть торт, промазуючи щедро кожен корж кремом.

КРОК 19: Зверху і з боків також покрийте торт шаром крему.

КРОК 20: Присипте весь торт подрібненою крихтою. Поставте десерт в холодильник на 5-6 годин, щоб він добре просочився.

You cannot copy content of this page