fbpx

Психологи дали поради з підготовки дітей до школи

Перед тим як віддати дитину у школу, слід дізнатися про її страхи і ставленні до навчання, але не говорити, які зусилля від неї будуть потрібні.

Організаційні моменти не менш важливі. Першокласник повинен знати домашню адресу, номер телефону батьків, хто відводить і забирає його зі школи і що робити, якщо за ним не прийшли вчасно. Це допоможе йому скоро стати самостійним.

Gерші місяці навчання не варто тиснути на дитину, але при цьому рекомендується відстежувати її прогрес. Саме поведінка батьків визначає успіх школяра.

Якщо дитина не ходить в дитячий сад, особливо важливо пояснити, що у школі буде необхідно вчитися працювати у команді і налагоджувати відносини з іншими дітьми.

При цьому, що батьки повинні показати дитині, що вони його союзники, які завжди готові допомогти і підтримати.

 

Related Post

Як мурашки захищають від облисінняЯк мурашки захищають від облисіння

Довгий час вважалося, що гусяча шкіра не несе практичної користі. Нове дослідження гарвардських вчених доводить зворотнє – цей рефлекс можна успішно використовувати для профілактики облисіння. Дослідники з Гарвардського університету з’ясували,

Названі наслідки надмірного миття рукНазвані наслідки надмірного миття рук

Надмірна гігієна тіла на тлі пандемії коронавіруса може нашкодити здоров’ю. Про це повідомляється в звіті фахівців Центрів по контролю і профілактиці захворювань США (CDC), опублікованому на сайті організації. Фахівці звернули

facebook