Пити можна: як очистити воду з під крана в домашніх умовах

Найчистіша водопровідна вода в світі тече з-під крана в Фінляндії, Норвегії, Ісландії, Швеції, Швейцарії, а також у Франції

П’ять способів, які допоможуть очистити воду, не вдаючись до покупки дорогих фільтрів.

Відстоювання
Щоб нейтралізувати мікроорганізми, воду хлорують. Але, як ми знаємо, хлорована водопровідна вода неприємна на смак і запах. Пити її не рекомендується, так як хлор накопичується в організмі і під час кип’ятіння утворює досить шкідливі хімічні сполуки.

Нейтралізують дію хлору шляхом відстоювання води. Вам потрібно всього лише налити воду з під крана в більшу ємність і залишити на сім-вісім годин. За цей час домішки важких металів і хлорні сполуки зникнуть. Зверніть увагу, що використовувати для пиття і їжі потрібно ¾ відстояної води, залишок необхідно вилити.

Крижаний фільтр
Холодну воду в пластикових пляшках помістіть в морозилку і дочекайтеся, поки приблизно половина не замерзне. В середині обсягу залишиться не завмерла вода: її вам потрібно вилити. Коли лід відтане, його можна буде використовувати для пиття. Весь секрет полягає в тому, що спочатку замерзає чиста вода, а більшість шкідливих домішок залишається в розтворі. Лід обов’язково повинен бути прозорим. Якщо ж лід виглядає каламутним, вода з нього насичена шкідливими речовинами.

Кремній
Кремній вважається кращим природним фільтром для води: він має сильні бактерицидні і протизапальні властивості. Кремній також сприяє поліпшенню обміну речовин і благотворно впливає на роботу органів шлунково-кишкового тракту. Роздобути його можна в аптеках або в інтернет – магазинах. Вартість не висока.

Перед застосуванням потрібно ретельно промити кремній під проточною водою, потім залити водою і настоювати 2-3 діб. Пити таку воду необхідно маленькими порціями, не менше 2-3-х склянок на день. Не забувайте періодично (приблизно 1 раз в тиждень) промивати кристали від утворився нальоту.

Активоване вугілля
За рахунок того, що активоване вугілля поглинає практично всі шкідливі речовини, водопровідна вода стає приємніше на смак і запах. Помістіть на ємність з водою тканинний або марлевий мішечок, наповнений активованим вугіллям – порошковим, гранульованим або в таблетках (таблетки потрібно попередньо подрібнити). Однак такий імпровізований фільтр вимагає заміни через кілька днів.

You cannot copy content of this page