Рецепт дня: хрусткі малосольні огірки за 2 години

Закрийте на секунду очі, відчуйте цей особливий запах…

Коли знайшла цей рецепт, я, напевно, тиждень дякувала. Тому що єдине, що мене завжди не влаштовувало в малосольних огірках, це те, що потрібно чекати добу, поки вони дійдуть до кондиції. Цілу добу, Карл! Коли мова йде про малосольні огірки – це непробачно, злочинно довго.

Огірки за цим рецептом готуються за пару годин. Тобто ви реально не встигнете додивитися фільм, як на столі у вас вже буде це хрустке диво.

Складові:

Постарайтеся відібрати огірочки однакового, не дуже великого розміру. Гарненько вимийте і зріжте кінчики з обох сторін. Якщо раптом вам попалися переростки, розріжте їх на половинки або хоча б наколіть виделкою.

Далі все зухвало просто: складаєте огірки, очищений часник, гілочки кропу, промиті смородинові листя і нарізану кільцями чилі (опціонально, пам’ятайте ж?) В звичайний поліетиленовий пакет або контейнер з герметичною кришкою, всипати сіль і цукор, вливаєте лимонний сік і горілку і влаштовуєте вмісту невелике такий землетрус, щоб все рівномірно перемішалося.

2 години…

І все. Залиште пакет або ємність на столі. Підіть завантажте пралку, або витріть пил, погладьте що-небудь або кого-небудь, або подивіться фільм, а до його закінчення огірочки якраз будуть готові, ну або вже майже готові.

А якщо ви здогадаєтеся поставити варити молоду картопельку, то буде вам не просто щастя, а справжній, повноцінний гастрономічний екстаз. Гарантую.

You cannot copy content of this page