fbpx

Рецепт дня: хрусткі малосольні огірки за 2 години

Закрийте на секунду очі, відчуйте цей особливий запах…

Коли знайшла цей рецепт, я, напевно, тиждень дякувала. Тому що єдине, що мене завжди не влаштовувало в малосольних огірках, це те, що потрібно чекати добу, поки вони дійдуть до кондиції. Цілу добу, Карл! Коли мова йде про малосольні огірки – це непробачно, злочинно довго.

Огірки за цим рецептом готуються за пару годин. Тобто ви реально не встигнете додивитися фільм, як на столі у вас вже буде це хрустке диво.

Складові:

Постарайтеся відібрати огірочки однакового, не дуже великого розміру. Гарненько вимийте і зріжте кінчики з обох сторін. Якщо раптом вам попалися переростки, розріжте їх на половинки або хоча б наколіть виделкою.

Далі все зухвало просто: складаєте огірки, очищений часник, гілочки кропу, промиті смородинові листя і нарізану кільцями чилі (опціонально, пам’ятайте ж?) В звичайний поліетиленовий пакет або контейнер з герметичною кришкою, всипати сіль і цукор, вливаєте лимонний сік і горілку і влаштовуєте вмісту невелике такий землетрус, щоб все рівномірно перемішалося.

2 години…

І все. Залиште пакет або ємність на столі. Підіть завантажте пралку, або витріть пил, погладьте що-небудь або кого-небудь, або подивіться фільм, а до його закінчення огірочки якраз будуть готові, ну або вже майже готові.

А якщо ви здогадаєтеся поставити варити молоду картопельку, то буде вам не просто щастя, а справжній, повноцінний гастрономічний екстаз. Гарантую.

Related Post

10 фактів про каву, які Ви ймовірно не знали10 фактів про каву, які Ви ймовірно не знали

Факт 1. У кінці 17 століття британський король наказав закрити всі кав’ярні країни, так як на його думку, там постійно збиралися жителі країни, налаштовані опозиційно до нього. За прикладом монарха

Простий рецепт торта “Медовик” на сковородіПростий рецепт торта “Медовик” на сковороді

Медовий торт можна спекти і без духовки! Хочеться приготувати медовий торт, а під рукою немає духовки? Є чудовий вихід – спекти коржі на звичайній сковороді! Це дуже легко і просто.