Розкрито секрет корисності Чорного моря

Склад мікроелементів і мінералів Чорного моря дуже схожий з тими, що знаходяться в крові людини. Крім того, концентрація солі в ньому не перевищує 18 грам на 1 літр – цей показник найкомфортніший для здорової людини. Тому в такій воді все дуже швидко гоїться.

Плавання в Чорному морі корисніше, ніж в інших, так як через низьку щільності води потрібно прикладати більше зусиль. А збільшення навантаження сприяє більш активному росту м’язів.

Тільки в Чорному морі міститься величезна кількість сірководню, який сприятливо впливає на серце і судини. Також після купання в ньому можна забути про вугрові висипи, так як його солоні води мають антибактеріальні властивості і сприяють глибокому очищенню шкіри.

Варто відзначити, що купання в Чорному морі дуже безпечне. У ньому не живуть морські гади і кровожерливі акули, зате дельфінів іноді можна побачити навіть з берега.

Чорноморське узбережжя буде корисно навіть тим, хто не любить плавати, так як воно вважається кращим для лікування бронхолегеневих захворювань. Все завдяки поєднанню морського повітря і фітонцидів сосен – вони дають стійкий цілющий ефект.

You cannot copy content of this page