Розкрито спосіб схуднення за допомогою сала

Серед громадян закріпився міф про несумісність дієти і сала, оскільки в цьому продукті практично 100-процентний вміст жиру. Однак для повноцінного функціонування організму йому потрібні в тому числі і жири, тому схуднути можна і при вживанні жирної їжі.

Людям, які хочуть схуднути радять робити бутерброд з цільнозернового хліба з овочами і салом. Після такого бутерброда не захочеться з’їсти щось висококалорійне типу вуглеводів і солодощів. В цьому відношенні сало – це чудово.

Але сало – висококалорійний продукт, тому їм не варто зловживати надто багато, намагаючись збити апетит. Так, максимальна добова норма продукту – не більше 30 грамів.

У цій кількості біологічно активних речовин набагато більше, ніж у вершковому маслі. Для людей, схильних до зайвої ваги, і тим, у кого вже підвищено рівень холестерину, варто їсти не більше 10 грамів в день.

Продукти, обов’язкові для схуднення

Необхідно включити в раціон продукти багаті клітковиною, наприклад, овочі. Також рекомендується вживати капусту, яка містить тартроновую кислоту і перешкоджає перетворенню вуглеводів в жири, і пити багато рідини.

You cannot copy content of this page