Розкрито способи підготувати організм до другої хвилі коронавирусу

Лікарі, дали українцям декілька порад, як підготувати свій організм до можливої ​​другої хвилі коронавирусу.

В першу чергу, зазнають лікарі, слід пам’ятати, що імунітет у людини однаковий в усі сезони. Тому розраховувати на послаблення COVID-19 в літню спеку або при меншій вологості не варто.

Між першою і другою

Світ накриває нова хвиля коронавирусу. Чи готові країни знову загнати людей в карантин?
У період з кінця серпня до жовтня лікарі рекомендували всім зробити щеплення від грипу, особливо тим хто страждають легеневими, серцевими захворюваннями або діабетом.

Крім того, в поліклініках можна безкоштовно зробити щеплення і від пневмококової інфекції. Разом з тим лікарі підкреслили, що зміцнити імунітет, приймаючи БАДи, відвари, настоянки і інші гомеопатичні препарати, неможливо.

Також лікарі зазначили корисність тривалого сну і його позитивний вплив на імунітет. Краще спати вісім-дев’ять годин на добу, при відсутності такої можливості доповнювати свій режим невеликим денним сном від 20 хвилин до години.

Що стосується харчування, то лікарі рекомендують вживати продукти з вмістом клітковини: фрукти, овочі, зелень, висівки, вони призводять до балансу мікрофлору кишечника, що допомагає імунітету. Також важливо, щоб в харчуванні було більше білків і менше жирів.

При цьому краще скоротити споживання м’яса, особливо ковбасних продуктів. Перевагу слід віддати курці, індичці і рибі. Крім того, треба протягом дня пити воду з розрахунку 30 мілілітрів на кілограм ваги. Однак на ніч воду краще не пити.

Говорячи про вітаміни, лікарі підкреслили, що приймати вітамінні добавки і БАДи не потрібно, достатньо просто раціонального харчування з додаванням висівок, овочів і фруктів. Цього буде достатньо, щоб заповнити потребу у вітамінах.

You cannot copy content of this page