Що буде з вашим тілом, якщо почати пити кефір з льоном вранці

Неймовірний запас міцності організму дозволяє протягом довгих років не помічати якісь захворювання або їсти все підряд. Але вже до 25 років людина стикається з неприємними наслідками нестриманості. І щоб подолати труднощі, необхідно пити спеціальний недорогий ранковий коктейль замість традиційного сніданку.

Рятівна мікстура
В основі  – кефір. Напій благотворно впливає на травний тракт, допомагає мікрофлорі справлятися з обов’язками. Оптимальний варіант для боротьби з безліччю кишкових розладів і хвороб, зав’язаних на обміні речовин.

Другим інгредієнтом стане льон: його дрібні насіння не тільки містять омега-3, а й виконують функції скрабу. Комбінація мікроелементів служить для профілактики запальних процесів, буде корисно при неприємностях з сечостатевою системою та нирками. А ключовий удар наноситься по зайвій вазі, адже нормалізація травлення, відчуття ситості і налагоджений механізм насичення дозволяють краще контролювати раціон.

Ефективний курс
Такий кефірний напій трохи схожий на модну очисну клізму, але діє з іншого боку, більш дбайливо, не травмує кишечник і поповнює запас поживних речовин. Приймати його варто курсами в 21 день, щотижня змінюючи пропорцію:

3 ч. л. насіння на 100 мл кефіру;
6 ч. л. льону на 100 мл;
9 ч. л. зерен, але вже на 150 мл.

Це повинен бути єдиний сніданок, тоді очищення спрацює. Бажано випити стаканчик теплої води приблизно за 40 хвилин до кефіру і лляної суміші, щоб «запустити» шлунок. Якщо курс проходите вперше, його можна повторити з інтервалом в 2 тижні, проте стандартна періодичність – півроку.

Маленькі секрети
Чим більше зерна, тим сильніше скраб-ефект. А дрібні фракції легше віддають поживні речовини. Але в будь-якому випадку рекомендують в перші рази подрібнювати льон в ступці перед вживанням. Згодом краще додавати подрібнені насіння. Але навіть якщо просто гризти їх перед сніданком, позитивні зміни виявляться зовсім скоро!

You cannot copy content of this page