Що буде з вашим тілом, якщо почати пити кефір з льоном вранці

Неймовірний запас міцності організму дозволяє протягом довгих років не помічати якісь захворювання або їсти все підряд. Але вже до 25 років людина стикається з неприємними наслідками нестриманості. І щоб подолати труднощі, необхідно пити спеціальний недорогий ранковий коктейль замість традиційного сніданку.

Рятівна мікстура
В основі  – кефір. Напій благотворно впливає на травний тракт, допомагає мікрофлорі справлятися з обов’язками. Оптимальний варіант для боротьби з безліччю кишкових розладів і хвороб, зав’язаних на обміні речовин.

Другим інгредієнтом стане льон: його дрібні насіння не тільки містять омега-3, а й виконують функції скрабу. Комбінація мікроелементів служить для профілактики запальних процесів, буде корисно при неприємностях з сечостатевою системою та нирками. А ключовий удар наноситься по зайвій вазі, адже нормалізація травлення, відчуття ситості і налагоджений механізм насичення дозволяють краще контролювати раціон.

Ефективний курс
Такий кефірний напій трохи схожий на модну очисну клізму, але діє з іншого боку, більш дбайливо, не травмує кишечник і поповнює запас поживних речовин. Приймати його варто курсами в 21 день, щотижня змінюючи пропорцію:

3 ч. л. насіння на 100 мл кефіру;
6 ч. л. льону на 100 мл;
9 ч. л. зерен, але вже на 150 мл.

Це повинен бути єдиний сніданок, тоді очищення спрацює. Бажано випити стаканчик теплої води приблизно за 40 хвилин до кефіру і лляної суміші, щоб «запустити» шлунок. Якщо курс проходите вперше, його можна повторити з інтервалом в 2 тижні, проте стандартна періодичність – півроку.

Маленькі секрети
Чим більше зерна, тим сильніше скраб-ефект. А дрібні фракції легше віддають поживні речовини. Але в будь-якому випадку рекомендують в перші рази подрібнювати льон в ступці перед вживанням. Згодом краще додавати подрібнені насіння. Але навіть якщо просто гризти їх перед сніданком, позитивні зміни виявляться зовсім скоро!

Related Post

Кухар пояснив, чому українки неправильно квасять капустуКухар пояснив, чому українки неправильно квасять капусту

Шеф-кухар поділився секретом приготування правильної квашеної капусти. За словами кухаря, фахівці часто включають дану закуску в дієти своїх клієнтів, так як вона багата корисними мікроелементами і в ній міститься мало

Три способа зарядитися енергією природиТри способа зарядитися енергією природи

Як пояснюють експерти, природа особливо гарна тоді, коли ми пізнаємо її на чуттєвому рівні. Тому занурення в її реальність по-справжньому безцінне. Карл Густав Юнг вважав, що природна життя – це

Орган, який насправді визначає терміни життяОрган, який насправді визначає терміни життя

Здавалося б, все наше життя залежить від серця, однак провідні геронтологи світу стверджують, що на тривалість життя прямий вплив надає кишечник. Фахівці впевнені, що від мікроорганізмів в нашому кишечнику залежить

facebook