Що буде з вашим тілом, якщо почати пити кефір з льоном вранці

Неймовірний запас міцності організму дозволяє протягом довгих років не помічати якісь захворювання або їсти все підряд. Але вже до 25 років людина стикається з неприємними наслідками нестриманості. І щоб подолати труднощі, необхідно пити спеціальний недорогий ранковий коктейль замість традиційного сніданку.

Рятівна мікстура
В основі  – кефір. Напій благотворно впливає на травний тракт, допомагає мікрофлорі справлятися з обов’язками. Оптимальний варіант для боротьби з безліччю кишкових розладів і хвороб, зав’язаних на обміні речовин.

Другим інгредієнтом стане льон: його дрібні насіння не тільки містять омега-3, а й виконують функції скрабу. Комбінація мікроелементів служить для профілактики запальних процесів, буде корисно при неприємностях з сечостатевою системою та нирками. А ключовий удар наноситься по зайвій вазі, адже нормалізація травлення, відчуття ситості і налагоджений механізм насичення дозволяють краще контролювати раціон.

Ефективний курс
Такий кефірний напій трохи схожий на модну очисну клізму, але діє з іншого боку, більш дбайливо, не травмує кишечник і поповнює запас поживних речовин. Приймати його варто курсами в 21 день, щотижня змінюючи пропорцію:

3 ч. л. насіння на 100 мл кефіру;
6 ч. л. льону на 100 мл;
9 ч. л. зерен, але вже на 150 мл.

Це повинен бути єдиний сніданок, тоді очищення спрацює. Бажано випити стаканчик теплої води приблизно за 40 хвилин до кефіру і лляної суміші, щоб «запустити» шлунок. Якщо курс проходите вперше, його можна повторити з інтервалом в 2 тижні, проте стандартна періодичність – півроку.

Маленькі секрети
Чим більше зерна, тим сильніше скраб-ефект. А дрібні фракції легше віддають поживні речовини. Але в будь-якому випадку рекомендують в перші рази подрібнювати льон в ступці перед вживанням. Згодом краще додавати подрібнені насіння. Але навіть якщо просто гризти їх перед сніданком, позитивні зміни виявляться зовсім скоро!

Related Post

Названа небезпека антисептиків для школярівНазвана небезпека антисептиків для школярів

Лікарі назвали небезпеку антисептиків для школярів. Головна небезпека полягає в тому, що учням доведеться застосовувати їх дуже часто, а це веде до висушування шкіри рук. Наскільки це небезпечно для дітей,

Чому, відсипаючись у вихідні, ви ризикуєте….Чому, відсипаючись у вихідні, ви ризикуєте….

Багато людей, яким не вдається виспатися протягом робочого тижня, намагаються “відіспатися” у вихідні. Таким чином, на їхню думку, вони відновлюють сили і готуються до буднів. Однак лікарі критикують такий спосіб

Чи буде друга хвиля коронавірусу та коли її чекати?Чи буде друга хвиля коронавірусу та коли її чекати?

Пандемія коронавірусу ще не збирається завершуватися. Ще є країни, які мають високий рівень захворюваності. Вірусологи з декількох університетів Британії вважають, що потенціал для другої хвилі пандемії Covid-19 є. Чи небезпечна