Що приготувати, щоб зустріч Нового року пройшла гідно та смачно

Новий рік 2022 року, вже зовсім скоро. Що приготувати, щоб зустріч свята пройшла гідно та смачно? Розповідаємо про декілька особливостей.

 

Свіжа зелень
Зелений колір символізує успіх – досить згадати чотирилисник, доларові купюри і улюблені на Сході прикраси з нефриту. Поставте на стіл тарілку, повну свіжої зелені та зелених овочів. Нехай на ній будуть базилік та кінза, петрушка та кріп, стручкова квасоля та брюссельська капуста. Так ви почнете Новий рік 2022 на здоровій та бадьорій ноті. Також це полегшить травлення важкої їжі та ви не відчуватимете важкості.

 

Локшина
У багатьох азійських країнах люди їдять на Новий рік довгу локшину, яка асоціюється з довгим та щасливим життям. Ви можете відзначити свято стравами з азійської локшини, наприклад, вок. А можете приготувати щось зі звичайних спагеті. Нам здається, що Тигр не буде проти такого багатонаціонального підходу.

 

Свинина
Свинина символізує процвітання. Поставте собі чітку мету наступного року і зустрічайте свято, наприклад, приготувавши фантастично смачну свинину з чорносливом або свинину з грушами та ароматними травами. Варіантів купа, головний елемент м’ясо.

 

Риба
Якщо ми говоримо про східні традиції, слід згадати, що практично кожна сім’я в Китаї їсть рибу напередодні китайського Нового року. Для них вона символізує багатство, адже слова «риба» та «достаток» вимовляються китайською однаково.

У Китаї рибу заведено готувати цілком, що теж символічно і означає, що рибна страва здатна нагодувати всю дружну сім’ю, яка зустрічає за одним столом новорічне свято. При цьому китайці не з’їдають рибу за один раз, залишаючи символічний запас на майбутнє. І традиції дотримано, і їжа наступного дня є! Отже, риба на столі при зустрічі Нового року 2022 – це до статку.

 

Курка
Подача курки – ще одна новорічна традиція у Китаї. Мешканці Піднебесної вважають її символом відродження. Найкраще, як і рибу, готувати її цілком, наприклад, запечену курку з імбиром і часником або кантонську курку в соєвому соусі. Тим паче готується вона просто, що не може не порадувати домогосподинь.

З прийдешніми святами!

Related Post

Що творить з організмом шматочок сала вранціЩо творить з організмом шматочок сала вранці

Їжте сало вранці Одні кажуть, що свиняче сало корисно, інші – що шкідливо. А як насправді? У підшкірному жирі свині міститься величезна кількість жиророзчинних вітамінів (А, D, Е) і ненасичених

Що заборонено гріти в мікрохвильовці: 7 правилЩо заборонено гріти в мікрохвильовці: 7 правил

Що заборонено гріти в мікрохвильовці: 7 правил Мікрохвильовки є сьогодні майже в кожному будинку, адже це зручний і швидкий спосіб розігріти або розморозити їжу. Але є ряд правил, яких потрібно

Просто змішайте все в одній мисці і поставте в духовку. Цей торт стане вашим улюбленим!Просто змішайте все в одній мисці і поставте в духовку. Цей торт стане вашим улюбленим!

Впевнена, що багато хто любить десерти не просто смачні, але ще і максимально швидкі в приготуванні. У зв’язку з цим, дозвольте вам представити ніжний сирний десерт. Легкість і простота –