Перейти до вмісту

Що приготувати, щоб зустріч Нового року пройшла гідно та смачно

Новий рік 2022 року, вже зовсім скоро. Що приготувати, щоб зустріч свята пройшла гідно та смачно? Розповідаємо про декілька особливостей.

 

Свіжа зелень
Зелений колір символізує успіх – досить згадати чотирилисник, доларові купюри і улюблені на Сході прикраси з нефриту. Поставте на стіл тарілку, повну свіжої зелені та зелених овочів. Нехай на ній будуть базилік та кінза, петрушка та кріп, стручкова квасоля та брюссельська капуста. Так ви почнете Новий рік 2022 на здоровій та бадьорій ноті. Також це полегшить травлення важкої їжі та ви не відчуватимете важкості.

 

Локшина
У багатьох азійських країнах люди їдять на Новий рік довгу локшину, яка асоціюється з довгим та щасливим життям. Ви можете відзначити свято стравами з азійської локшини, наприклад, вок. А можете приготувати щось зі звичайних спагеті. Нам здається, що Тигр не буде проти такого багатонаціонального підходу.

 

Свинина
Свинина символізує процвітання. Поставте собі чітку мету наступного року і зустрічайте свято, наприклад, приготувавши фантастично смачну свинину з чорносливом або свинину з грушами та ароматними травами. Варіантів купа, головний елемент м’ясо.

 

Риба
Якщо ми говоримо про східні традиції, слід згадати, що практично кожна сім’я в Китаї їсть рибу напередодні китайського Нового року. Для них вона символізує багатство, адже слова «риба» та «достаток» вимовляються китайською однаково.

У Китаї рибу заведено готувати цілком, що теж символічно і означає, що рибна страва здатна нагодувати всю дружну сім’ю, яка зустрічає за одним столом новорічне свято. При цьому китайці не з’їдають рибу за один раз, залишаючи символічний запас на майбутнє. І традиції дотримано, і їжа наступного дня є! Отже, риба на столі при зустрічі Нового року 2022 – це до статку.

 

Курка
Подача курки – ще одна новорічна традиція у Китаї. Мешканці Піднебесної вважають її символом відродження. Найкраще, як і рибу, готувати її цілком, наприклад, запечену курку з імбиром і часником або кантонську курку в соєвому соусі. Тим паче готується вона просто, що не може не порадувати домогосподинь.

З прийдешніми святами!