Що станеться, якщо з’їсти хліб з цвіллю?

Вживання їжі з цвіллю може спровокувати алергічні реакції і навіть проблеми з диханням.

За словами фахівців, через те, що м’які продукти містять багато вологи, цвіль і патогенні бактерії можуть легко проникати в них.

Пористі продукти на кшталт хліба також можуть бути забруднені під поверхнею. До речі, люди, які страшенно бояться консервантів в їжі, чомусь не розуміють, що вони потрібні саме для запобігання появи цвілі.

Цвіль може виробляти токсичні хімічні речовини під назвою мікотоксини.

Надійних методів видалення мікотоксинів з харчових продуктів в процесі технологічної та кулінарної обробки не існує – мікотоксини надзвичайно термостабільні, вони витримують температуру 100 градусів і більше.

Зазвичай вироблення мікотоксинів починається при певних умовах, коли цвілеві гриби досягають зрілості – тобто, коли їжа вже зіпсована. На той час, як в продукті з’являться ці токсини, ми, швидше за все, вже його викинемо.

Експерти стверджують, що цвіль дійсно може бути небезпечна для організму. У деяких людей вживання цвілій їжі може викликати алергічні реакції і навіть проблеми з диханням.

Дієтологи рекомендують при виявленні даної їжі тут же викидати її. Не варто вирізати окремі ділянки з цвіллю. Крім цього, потрібно перевіряти продукти, які перебували поруч. Цвіль досить швидко поширюється на фрукти та овочі.

You cannot copy content of this page