Що трапиться, якщо мити ноги на ніч у холодній воді

Існує маса секретів, які допомагають зробити сон міцним і поліпшити здоров’я. Цей спосіб підійде тим, хто страждає від варикозного розширення вен і набряклості ніг.

Міцний сон і розслаблення
Вважається, що така процедура робить сон людини міцніше. Коли ноги знаходяться в холодній воді, вона знімає втому і набряклість. Людина позбавляється від тяжкості в ногах, що допомагає швидше заснути і міцніше спати.

Стійкість до застуди
Обливання холодною водою практикують багато. Це загартовує організм і робить його стійким до холодних температур. Однак загартовування підходить не всім, так як багато людей не витримують обливання всього тіла холодною водою. Не секрет, що ноги потрібно завжди тримати в теплі, так як основний удар при застудах припадає саме на цю частину тіла. Обливання ніг допомагає загартувати організм і робить його стійкішим до захворювань.

Допомога при варикозі
Однією водою при варикозі обійтися не можна, але можна полегшити біль в ногах. При цьому захворюванні потрібно практикувати контрастне обливання гарячою і холодною водою. Ця процедура добре діє на судини, тому йде відчуття тяжкості і болю.

З чого почати
У перші кілька разів краще обійтися простим обливанням. Використовуйте воду, рівну температурі тіла, а після на кілька секунд опустіть ноги в прохолодну воду. Коли ваш організм почне звикати, можна робити воду холодніше і приділяти процедурі більше часу. Крім того, вода не повинна бути крижаною. Головне, щоб вам було комфортно.

Related Post

Вчені з’ясували, яка поза для сну подовжує життяВчені з’ясували, яка поза для сну подовжує життя

Дослідники встановили, що певна поза може не тільки забезпечити більш міцний сон, а й продовжити життя Вчені з технологічного університету з Норвегії спільно з колегами з Данії довели, що сон

Вчені з’ясували, чи може алкоголізм передаватися у спадокВчені з’ясували, чи може алкоголізм передаватися у спадок

Англійські фахівці виявили варіацію генів, пов’язаних з тягою до спиртних напоїв. Результати дослідження були опубліковані в виданні Science Advance. Несподіване відкриття вчених з університету Ліверпуля здивувало громадськість: виявилося, що тяга