Що трапиться, якщо мити ноги на ніч у холодній воді

Існує маса секретів, які допомагають зробити сон міцним і поліпшити здоров’я. Цей спосіб підійде тим, хто страждає від варикозного розширення вен і набряклості ніг.

Міцний сон і розслаблення
Вважається, що така процедура робить сон людини міцніше. Коли ноги знаходяться в холодній воді, вона знімає втому і набряклість. Людина позбавляється від тяжкості в ногах, що допомагає швидше заснути і міцніше спати.

Стійкість до застуди
Обливання холодною водою практикують багато. Це загартовує організм і робить його стійким до холодних температур. Однак загартовування підходить не всім, так як багато людей не витримують обливання всього тіла холодною водою. Не секрет, що ноги потрібно завжди тримати в теплі, так як основний удар при застудах припадає саме на цю частину тіла. Обливання ніг допомагає загартувати організм і робить його стійкішим до захворювань.

Допомога при варикозі
Однією водою при варикозі обійтися не можна, але можна полегшити біль в ногах. При цьому захворюванні потрібно практикувати контрастне обливання гарячою і холодною водою. Ця процедура добре діє на судини, тому йде відчуття тяжкості і болю.

З чого почати
У перші кілька разів краще обійтися простим обливанням. Використовуйте воду, рівну температурі тіла, а після на кілька секунд опустіть ноги в прохолодну воду. Коли ваш організм почне звикати, можна робити воду холодніше і приділяти процедурі більше часу. Крім того, вода не повинна бути крижаною. Головне, щоб вам було комфортно.

You cannot copy content of this page