Що треба пити, щоб краще спати

Якщо мучить безсоння, не варто поспішати в аптеку. Вирішити проблему допоможуть звичні всім теплі напої.

Якщо у людини є проблеми із засинанням і це повторюється з дня на день, йому краще звернутися до лікаря. Однак якщо проблема виникла несподівано, то заснути її допоможуть давно знайомі багатьом з нас смачні напої.

Тепле молоко. Це ідеальне завершення вечора не тільки для дітей, а й для дорослих. Швидше за все наближає спокійний сон речовина триптофан, яка міститься в молоці. Потрапивши в організм, вона перетворюється в мелатонін (гормон сну).

Ромашковий чай. Це один з кращих натуральних засобів з седативним ефектом. Крім іншого він гарний і тим, що не містить кофеїну.

Мигдальне молоко. Його дуже люблять вегетаріанці. І не дарма. У ньому, як і в звичайному молоці, міститься багато триптофану. А ще в мигдальному молоці є магній, який рекомендують приймати при стресі і підвищеній збудливості. Щоб досягти потрібного ефекту, мигдальне молоко слід випивати теплим прямо перед тим, як лягати у ліжко.

Кокосова вода. Це ще один напій благотворно впливає на якість сну. Адже в даній воді є багато магнію і калію, які наближають засинання. А рівень стресу знижує вітамін В.

Банановий смузі. Змішайте в блендері один банан і півсклянки мигдального молока. В результаті отримаєте справжній цілющий напій: він вгамує голод і допоможе мозку швидше заснути.

«Місячне» молоко. Для його приготування використовуються натуральні продукти: Ашвагандха (засіб з лікувальної рослини) і гриб Рейши (різновид гриба-трутовика). Вони допомагають істотно знизити тривожність. Основою ж напою стане звичайне мигдальне молоко.

You cannot copy content of this page