Що відбувається з організмом, коли ви їсте зефір?

Мало хто знає, що легкі ласощі сприяють гарному травленню і покращує розумову діяльність. А які ще секрети зберігає улюблена солодкість.

Зефір – улюблений десерт всіх тих, хто стежить за своєю фігурою і все ж ніяк не може відмовитися від солодкого. І не дивно: якщо порівняти зефір з тортом або молочним шоколадом, то порівняння буде на користь першого. До всього іншого, багато дієтологів світу кожен раз відкривають нові корисні властивості легких ласощів.

Зефір зі знаком плюс
Перш за все варто відзначити, що в зефірі повністю відсутні будь-які жири: десерт виготовляють з білків, цукру, фруктового пюре і натуральних загусників. Головними елементами рецепта залишаються пектин, агар-агар і желатин.

Пектин відповідає за нейтралізацію солі важких металів в людському організмі, знижує рівень холестерину, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту і має протизапальні властивості. Також зефір багатий на такі елементи, як фосфор, залізо, і добре впливає на волосся і нігті.

Агар-агар багатий кальцієм, залізом, цинком, а також рядом вітамінів. Не варто забувати і про йод, який корисний для щитовидки. До всього іншого, агар-агар виводить токсини, абсорбує жири і бореться з виразковими бактеріями. А желатин корисний для серця, суглобів і кісток, травлення, а також стану нігтів і волосся.

Зефір на основі яблучного пюре зберігає в собі велику кількість фосфору, калію, заліза і кальцію. А ось глюкоза, що міститься в десерті, покращує роботу мозку, притупляє голод і нормалізує серцебиття.

Зефір зі знаком мінус
Так як зефір містить чималу кількість цукру, його не слід вживати діабетикам. А якщо дуже хочеться, то потрібно придивитися до зефіру на фруктозі.

Також варто пам’ятати про індивідуальну непереносимість і харчових алергіях, які можуть з’являтися після вживання ласощів.

Володіючи великою кількістю вуглеводів в складі, зефір протипоказаний людям, що страждають від ожиріння і хвороб, пов’язаних зі збоєм в травній системі.

You cannot copy content of this page