Що відбувається з тілом, коли ви перестаєте їсти м’ясо

Як відреагує ваш організм на такі зміни?

Якщо ви думаєте, що пристрасті вегетаріанства давно вляглися, то помиляєтеся: запитів про шкоду і користь м’яса в наш час стало ще більше, ніж 10 років тому.

Ми не встаємо на сторону вегетаріанців або м’ясоїдів, тому вирішили підійти до питання з наукової точки зору і представляємо вашій увазі 8 змін, які відбудуться з вашим організмом при повній відмові від м’яса.

1. Ви схуднете
Переставши їсти м’ясо і переключившись на рослинний раціон, ви без жодних дієт і підрахунку калорій втратите в середньому 4,5 кілограма.

2. Ваш холестерин знизиться
Рослинна дієта знизить рівень холестерину у вашій крові приблизно на третину. Такий ефект можна порівняти з дією ліків від холестерину. Так що ваше здоров’я і самопочуття значно покращаться.

3. Якість вашої шкіри покращиться
І знизиться кількість висипань. Це пояснюється тим, що фрукти та овочі виводять з організму шлаки і токсини, а такої детокс ідеальний для клітин шкіри.

4. У вас з’явиться більше енергії
Ви будете менше втомлюватися протягом дня, зникне відчуття «вичавленого лимона», яке багато хто з нас відчувають, повернувшись увечері з роботи.

5. Покращиться травлення
У м’ясі відсутня клітковина, яка сприяє травним процесам. Зате її хоч відбавляй в овочах і фруктах. Якщо людина перестає їсти м’ясо, замінивши його рослинною їжею, то в його кишечнику поселяються корисні бактерії. Клітковина «вимітає» з організму токсини і запалення.

6. Можуть виникнути газоутворення
Збільшення кількості рослинної їжі може спровокувати здуття живота і газоутворення. Таке буває, коли в раціоні багато бобів, фруктів, цільних зерен і овочів, які раніше ви вживали рідше. Так що харчування слід міняти поступово.

7. М’язи будуть довше відновлюватися після тренувань
Білок не тільки формує м’язовий корсет, але і відновлює тканини після фізичних навантажень. Звичайно, рослинний білок теж справляється з цим завданням, але для цього йому потрібно більше часу.

8. Може виникнути дефіцит поживних речовин
У м’ясі міститься багато заліза, йоду, вітамінів D і В12, так що при переході на рослинну їжу є ризик зіткнутися з нестачею цих елементів. Баланс можна відновити, вживаючи досить бобових, горіхів, фруктів, овочів, круп і грибів. Можна також додатково приймати вітаміни.

You cannot copy content of this page