Що відбувається з тими, хто пророщує зерна у себе вдома

Для боротьби із зайвою вагою всі засоби хороші. А якщо при цьому ще й покращиться самопочуття і стан шкіри, нігтів і всього організму взагалі, це ж суцільні плюси. Абсолютно натуральні пророщені насіння гречаної крупи, нуту, пшениці допоможуть твоєму тілу очиститися і стати краще.

У проращуванні зерен і насіння немає абсолютно нічого складного. Більш того, такий спосіб «готування» проходить за абсолютно природним сценарієм, ніякі хімікати або біодобавки не потрібні.

Так чому б не спробувати щось нове і безпечне?

Цікаво

Пророщені насіння корисні на будь-якому терміні свого життя. Навіть коли вони перетворюються в мікрозелень, величезна кількість вітамінів і мікроелементів просто вражає. Дивно, чому дана технологія ніяк не хоче прижитися у нас в країні.

Але самий пік користі можна спостерігати, коли насінина тільки-тільки «прокинулося» і з нього виліз перший невеличкий паросток. Саме в цей час його користь максимальна. Що ж, ми просто зобов’язані скористатися цим моментом!

Але спершу попереджаємо: для пророщування годяться тільки здорові зернятка. З плямами, цвіллю, просто трохи почорнілі вибирай пінцетом і викидай у відро для сміття. Нам вони не потрібні.

До справи!

СКЛАДОВІ

100 г зерен зеленої гречки
100 г зерен пшениці
чиста вода
100 г насіння зеленого гороху
зручний посуд

Приготування:

Підготуй зернятка: акуратно, але уважно їх перебери, щоб не траплялися хворі або просто сміття.

Висип зерна в 3 глибоких миски, щоб, крім зерен, могла поміститися ще й вода.

Залий миски чистою питною водою, десь на 2 пальці вище рівня зерен. Зачекай пару годин, а краще залиш на ніч.

Промий зерна через сито під проточною водою. Не бійся, якщо вода за ніч стане густішою, все в порядку.

Розклади проросле насіння на плоских тарілках в один шар. Ти можеш побачити маленькі паростки, довжиною в 0,5-1 см. Це нам і потрібно.

Ти можеш використовувати вже готове пророщене зерно, так як в цьому виді воно найкорисніше. А ще можеш почекати, поки паростки стануть ще більше (просто не забувай їх трохи поливати) і через пару днів перетворяться в мікрозелень – джерело вітамінів, яке вільно можуть вживати навіть новачки.

Не піддавай пророслі зерна термічній обробці, їж їх свіжими і сирими, просто не так багато, почати можна з чайної ложки. Час прийому такої їжі знову ж дуже важливий. Найкраще ними обідати, коли організм вже оговтався від ранкової слабкості і в самому розпалі щоденної роботи.

Тим, кому не хочеться жувати цільні зерна, нехай і м’які від води, пропонуємо подрібнити їх у блендері з яким-небудь фруктом. Вийде натуральний смузі з пророщеними паростками: смачно і корисно!

You cannot copy content of this page