Сон в мокрих шкарпетках і ще 9 дивних звичок для довголіття

Кращі уми людства знайшли незвичайні, але приємні і прості речі, які ми можемо робити для свого здоров’я прямо сьогодні.

1. Спіть з 10 вечора до 6 ранку
Це найкращий час для сну згідно китайським вченим, які створили цілу систему, яка пояснює, в який час відновлюються наші різні органи і як продовжити їх належну роботу. Наприклад, імунна система бореться з вірусами і виводить токсини з організму з 9 до 11 вечора. Печінка активно відновлюється з 11 вечора до 1 години ночі, а легкі очищаються з 3 до 5 години ранку. Ось чому ми іноді злегка покашлюємо в цей період. Кишечник ж спорожняється ближче до ранку – з 5 до 7 годин.

2. Ігноруйте громадську думку
Американські вчені стверджують, що «плюючі» на думку оточуючих живуть довше. Коли ми думаємо про те, що думають про нас інші, то напружуємося і ще більше нервуємо. Це робить нас менш щасливими, а нещасні люди, як доведено, живуть не так довго в порівнянні зі щасливими.

3. Приймайте сонячні ванни
Сонячне світло забезпечує нас вітаміном D, який не тільки допомагає боротися з депресією, що викликає численні захворювання, а й зменшує ризик розвитку діабету. Під час великомасштабного дослідження в 2016 році біохіміки з’ясували, що приймаючі сонячні ванни більше однієї години в день на 67% рідше захворюють різними видами онкології, ніж ті, хто не проводить стільки часу під променями сонця.

4. Рідше мийтеся і чистіть зуби
Якщо ви один з тих, хто любить часто приймати душ, можливо, вам слід переглянути свої звички. Британські лікарі довели, що мило в поєднанні з гарячою водою позбавляє наше тіло його захисного жирового шару. В кінцевому підсумку цей шар стає сухим і перестає захищати наш організм. Тому душ слід приймати не так часто і не так енергійно терти шкіру. Те ж саме говорять дантисти: занадто часта чистка зубів і застосування спеціальних ополіскувачів руйнує зубну емаль. Це особливо стосується тих, хто любить чистити зуби відразу після їжі: багато продуктів розм’якшують емаль і чистка в цей момент завдає їм додаткової шкоди.

5. Їжте більше помідорів
Вчені Бостонського університету проводили протягом 11 років дослідження здоров’я 5 тисяч добровольців і їжі, яку вони брали. В результаті дослідники прийшли до висновку, що, включивши помідори в свою дієту, можна на 26% зменшити ризик появи серцево-судинних захворювань. Дякувати за це потрібно антиоксиданту лікопіну, що міститься в цьому овочі і надає йому червоний колір. Так що, додаючи часточку томата до свого ранкового сендвіча, ви дієте на благо свого організму.

6. Позбавтеся від будильника
Особливо якщо він голосно дзвенить. Позбавтеся також від чайника зі свистком, таймера і інших виробників шуму. Японські дослідники стверджують, що люди, особливо страждають від високого кров’яного тиску, мають більш високий ризик інфаркту від раптового гучного звуку. Крім того, такі різкі звуки негативно впливають на нервову систему.

7. Їжте хлібні шкоринки
Це рекомендують німецькі вчені, які стверджують, що під час процесу випічки в кірці утворюються антиоксиданти, які очищають організм і знижують ризик раку прямої кишки. Як каже Томас Хоффман, глава інституту міста Кіль: «Вивчаючи властивості хліба, ми помітили, що в кірках в 8 разів більше антиоксидантів, ніж в решті частини булки. Ось чому основну користь здоров’ю приносить кірка, а не м’якуш », наводить дослідження Bright Side.

8. Не чіпайте сигарети
Ми всі знаємо, що палити шкідливо. Однак американський Центр з контролю і запобігання хвороб стверджує, що шкідливо також перебувати поруч з сигаретами і чіпати їх. Тютюнові паростки активно поглинають такі радіоактивні речовини, використовувані в сільському господарстві, як полоній-210, свинець-210 і радій. Ці елементи залишаються в рослині після того, як листя висохли, і тому присутні в сигаретах. Хоча їх дози дуже малі, але вони все одно можуть проникнути в наш організм через дотик.

9. Танцюйте!
Французькі вчені вважають, що кращий спосіб продовжити життя – це навчитися танцювати. Причому найкращий танець для цієї мети – сальса, яка зміцнює кістки, покращує функцію легенів і допомагає справлятися з астмою. Однак підійде і будь-який інший активний веселий танець. Головне – рухатися і перебувати в радісному настрої.

10. Одягніть на ніч мокрі шкарпетки
Так, ви не помилилися – в мокрих шкарпетках багато переваг. Завдяки скороченню кровоносних судин, яке відбувається при охолодженні ніг, всі корисні живильні речовини направляються в наші тканини і органи. Наше тіло має потребу в них, щоб стимулювати циркуляцію і боротися з більшістю інфекцій. Крім того, коли ноги починають зігріватися, судини знову розширюються, а токсини, що застрягли в тканинах, викидаються в кров і виводяться з організму.

You cannot copy content of this page